Haba mini hra pro děti - Šarády, pantomima v kovové krabičce

Neohodnoceno
Značka: Haba
Šarády - Pantomima je vynikající a zábavná hra beze slov. Společenská hra je určena pro 4 až více hráčů, patří mezi oblíbené společenské hry pro děti i pro dospělé. Hráči popisují hledané výrazy gesty, mimikou obličeje nebo pohyby těla.
Dostupnost Skladem (>5 ks)
249 Kč
Haba mini hra pro děti - Šarády, pantomima v kovové krabičce
Neohodnoceno
Značka: Haba
U nás je to naživo
U nás je to naživo
Hračku si můžete prohlédnout na videu nebo na reálných fotkách, které pořizujeme s našimi dětmi během jejich bezprostřední hry.
Vlastní sklad
Vlastní sklad
Máme vlastní sklad a 99% zboží ihned k dispozici, Pokud tomu tak není, ihned Vás informujeme. Expedujeme každý pracovní den.
Jsme taky rodiče
Jsme taky rodiče
Všichni si pro naše děti přejeme to nejlepší. Proto vybíráme jen takové produkty, o jejichž kvalitě jsme přesvědčeni.
Naši ambasadoři a testeři
Naši ambasadoři a testeři
Naši testři si pro Vás ke vybraným hračkám připravili recenze, tipy na rozvojové hry a bojovky. Neváhejte a inspirujte se! :-)

Šarády - Pantomima je vynikající a zábavná hra beze slov. Společenská hra je určena pro 4 až více hráčů, patří mezi oblíbené společenské hry pro děti i pro dospělé. Hráči popisují hledané výrazy gesty, mimikou tváře nebo pohyby těla. Kdo promluví nebo vydává zvuky, ztrácí body! Hra na pantomimu pomáhá rozvíjet neverbální projev, veřejné vystupování, podporuje k odvaze a hereckým schopnostem, rozvíjí fantazii a představivost, ale také pohotové reakce.

Obsah balení: 48 obrázkových karet, 7 prázdných karet (napište si tam úkoly dle vlastního uvážení), přesýpací hodiny (chcete-li hrát na čas)

Počet hráčů: 4 a více
Délka trvání: 5 - 15 min.
Vhodné pro děti: od 4 let
Materiál: kov, karton a plast (baleno v praktickém cestovním balení)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Haba je americko-německá značka dřevěných hraček, dnes pod názvem HABA Familygroup sdružuje hned několik organizací, a ta hlavní sídlí v New Yorku. Svou dráhu odstartovala dřevěným vláčkem v polovině 30. let v USA a dodnes značku HABA vlastní jedna rodina (už třetí generace), původem z Německa.

HABA toys dbá na udržitelný a zodpovědný přístup k výrobě a vyrábí hračky pro všestranný rozvoj dětí.

Objevte třeba dětský dalekohled, potřeby pro malé dobrodruhy - krabička na hmyz, lupu, kompas nebo praktickou cestovatelskou kapsičku! A dobrodružství může začít. 

 

Podobné produkty

Mideer - Cestovní sada s vodním malováním - růžová MD4044
HABA - Mini hra pro děti Žebříky v džungli
379 Kč
1306048
mideer - logická hra Zábava s příšerkami
329 Kč
MD2087