Efko - Pat a Mat Motáci - rodinná hra

Zábavná kontaktní hra se šňůrkami, se kterou budete mít zamotané nejen ruce. Podaří se vám rozplést vaši zašmodrchanou skupinku vzájemným prolézáním mezi sebou? Ideální hra do dětského kolektivu, na párty... Prolomí ledy i mezi nejzarytějšími introverty.
Dostupnost Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
19.6.2024
249 Kč
Efko - Pat a Mat Motáci - rodinná hra
U nás je to naživo
U nás je to naživo
Hračku si můžete prohlédnout na videu nebo na reálných fotkách, které pořizujeme s našimi dětmi během jejich bezprostřední hry.
Vlastní sklad
Vlastní sklad
Máme vlastní sklad a 99% zboží ihned k dispozici, Pokud tomu tak není, ihned Vás informujeme. Expedujeme každý pracovní den.
Jsme taky rodiče
Jsme taky rodiče
Všichni si pro naše děti přejeme to nejlepší. Proto vybíráme jen takové produkty, o jejichž kvalitě jsme přesvědčeni.
Naši ambasadoři a testeři
Naši ambasadoři a testeři
Naši testři si pro Vás ke vybraným hračkám připravili recenze, tipy na rozvojové hry a bojovky. Neváhejte a inspirujte se! :-)

Pat a Mat se vždycky do všeho zamotají!
Budete šikovnější než oni a rozmotáte svoji zašmodrchanou skupinku bez toho, aniž byste se pustili svých konců šňůrek?
Vaším úkolem je vzájemným prolézáním mezi sebou rozplést vaši motanici, ale za žádnou cenu nikdo nesmí pustit konce šňůrky.

Hra je určena pro 3 až 6 hráčů. Hráči hrají se stejným počtem šňůrek jako je počet hráčů. Tři hráči hrají se třemi šňůrkami, čtyři hráči hrají se čtyřmi šňůrkami...
Ideální outdoor/indoor hra pro všechny věkové generace. Super zábava na tábor, vánoční večírek, party... Motáky jsme zabalili do kompaktní pevné krabice (130x170x57 mm), takže se vejde do každého batohu.

V balení naleznete:
• 6 ks různě barevných 1 metr dlouhých šňůrek zakončených navlečeným dřevěným korálkem, který slouží k uchopení konce šňůrky
• CZ/SK návod

Jak na to?
Jeden z hráčů uchopí jednou rukou svazek šňůrek tak, aby celý svazek visel shora dolů. Ostatní hráči pak jednou rukou chytí spodní konec libovolné šňůrky a druhou rukou chytí horní konec odlišně barevné šňůrky.

Hráč, který drží svazek šňůrek, ho nepouští, dokud všichni ostatní hráči nedrží v každé ruce konec s korálkem. On sám pak jako poslední uchopí zbývající konce. Pokud na něj zbyly konce stejně barevné šňůrky, vymění si jeden konec za jiný s některým z hráčů tak, aby každý z nich držel jinak barevný konec šňůrek.

Ve chvíli, kdy všichni hráči drží v každé ruce konec šňůrky, hra může začít. Hráči se snaží rozplést zamotané provázky vzájemným prolézáním mezi sebou a přelézáním svých těl, ale za žádnou cenu nesmí konce šňůrek pustit až do konce hry.

Konec hry nastává v okamžiku, kdy hráči postupně rozpletou překřížené provázky a vytvoří „kruh“. Tzn. hráči mezi sebou jsou spojeni pouze šňůrkou, kterou drží za konce a která se nikde nekříží s jinou šňůrkou. Hráči mohou stát čelem do kruhu i ven z kruhu – to není podstatné. Důležité je nekřížit „vlákno“.

Pokud se povede rozplést zauzlovanou skupinu – motanici, vyhrávají všichni hráči. Pokud se jim to nepovede, tak jsou všichni motáci :-)

Vyrobeno v České republice.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Firma Efko stále vyrábí v České republice. A to ve dvou továrnách, v Novém Veselí a v Korouhvi u Poličky.

Hračky vyrábí hlavně pro mladší děti, ale nezapomínají ani na další věkové skupiny. Zaměřují se zejména na společenské hry, puzzle, karty, pexesa, domina a hrací sety. 

Dále pak vyrábí špičkovou konstrukční stavebnici ROTO a v neposlední řadě legendární postavičku Igráček a auta MultiGO.

V roce 2019 přibral Igráček pod svá křídla českou autodráhu ITES.

 

Podobné produkty

Mideer - Dětské dřevěné švihadlo 2,2m
284 Kč
MD1025
Dětské švihadlo - Djeco - Cordellie
210 Kč
DJ02013
Jiří Models - karetní hra - Tlapková patrola
249 Kč
2916-6
Mideer - Cestovní sada s vodním malováním - růžová MD4044
Djeco - Sada 4 her Ludo Wood
690 Kč
DJ01628