Filtr

Ověřeno zákazníky

Kontakty

0 Kč 870 Kč

Dřevěné osobní auto VW beetle - Vilac

Dřevěné autíčko VW beetle pro děti od 3 let.
Skladem
303 Kč

Dřevěná motorická hračka - Bigjigs - Nasazování traktor

Na objednávku do 2 dnů
433 Kč

Dřevěná motorická hračka - Bigjigs - Nasazování buldozer

Na objednávku do 2 dnů
433 Kč
Dřevěná autíčka

V žádném dětském pokojíčku, který je královstvím menšího či většího chlapečka, nesmí chybět parádní auta. Ta ze dřeva jsou skvělá nejen díky svému originálnímu designu, ale i vysoké odolnosti a kvalitnímu provedení.

Věděli jste, že spousta kluků se jich nezbaví, ani když už trochu odrostou? Proto si dřevěná autíčka vysloužila označení „legendární hračky, co nejsou jen hračky“. I když si už s nimi nehrají, mají je vystavené v poličkách. Vzhled těchto kousků je natolik zajímavý, že se ho nemohou nabažit ani mnozí tatínkové.

Naše bohatá nabídka zahrnuje auta různých barev i typů. Kromě super závoďáků zde nechybí třeba hasičské vozidlo nebo buldozer na stavbu. Na své si tak může přijít úplně každý klučina. A nezapomeňte, že hraní s autíčky není jen zábavné, ale může být i poučné. Zkuste při něm vašemu zlatíčku vysvětlit třeba základní pravidla silničního provozu nebo zásady správného a bezpečného přecházení silnice. Uvidíte, že si pak vaše slova zapamatuje mnohem lépe, než když byste s ním mluvili běžným způsobem.