Djeco - Zrcadlové obrázky - tváře

Originální hra s kouzelným zrcadlem pro děti od 5 let. Zrcadlové obrázky naučí děti hrát si s odrazem. Úkolem pro děti je reprodukovat různé obličeje vyobrazené na kartách s příklady. Děti umístí jeden z tvarů pod zrcadlo a otáčí jím, dokud nenajdou správný tvar na kartičce.
Dostupnost Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
24.7.2024
390 Kč
Djeco - Zrcadlové obrázky - tváře
U nás je to naživo
U nás je to naživo
Hračku si můžete prohlédnout na videu nebo na reálných fotkách, které pořizujeme s našimi dětmi během jejich bezprostřední hry.
Vlastní sklad
Vlastní sklad
Máme vlastní sklad a 99% zboží ihned k dispozici, Pokud tomu tak není, ihned Vás informujeme. Expedujeme každý pracovní den.
Jsme taky rodiče
Jsme taky rodiče
Všichni si pro naše děti přejeme to nejlepší. Proto vybíráme jen takové produkty, o jejichž kvalitě jsme přesvědčeni.
Naši ambasadoři a testeři
Naši ambasadoři a testeři
Naši testři si pro Vás ke vybraným hračkám připravili recenze, tipy na rozvojové hry a bojovky. Neváhejte a inspirujte se! :-)

Originální hra s kouzelným zrcadlem pro děti od 5 let. Zrcadlové obrázky naučí děti hrát si s odrazem. Úkolem pro děti je reprodukovat různé tváře vyobrazené na kartách s příklady. Děti umístí jeden z tvarů pod zrcadlo a otáčí jím, dokud nenajdou správný tvar na kartičce. Obrázky pod zrcadlem se mění a obrazy se objevují jako mávnutím kouzelného proutku! Hra je zábavná a podporuje zároveň rozvoj logiky. Děti experimentují s odrazy tvarů v zrcadle, které se při otáčení mění a tváře ožívají. Děti se zabaví také při vytváření vlastních tváří.

Obsah balení: 1 základní deska, 1 plastové zrcadlo, 2 x 25 papírových tvarů a 20 karet šablon. Rozměry balení jsou 33 x 20 x 4 cm.

Recenze od Inny 

Djeco – Zrcadlové obrázky

Balení obsahuje:

 • Základní desku
 • Plastové zrcadlo na nožičkách
 • 2 x 25 papírových tvarů
 • 20 karet šablon 

Popis:

Velice originální hra s kouzelným zrcadlem pro děti od 5 let. Zrcadlové obrázky naučí děti hrát si s odrazem. Zrcadlo je přidělané na pevných, dřevěných nožičkách a je pod ním mezerka, takže obrázky se dají pod zrcadlo krásně vsouvat (nemusí se zrcadlo nadzvedávat), což ulehčuje manipulaci s tvary. Úkolem pro děti je reprodukovat tváře, které si vyberou podle obtížnosti na kartách nebo určitě mohou vymyslet i obličej dle vlastní fantazie. Obrázky se pod zrcadlem mění, což děti naprosto fascinuje a rozvíjí v nich porozumění odrazu, jako fyzikálnímu jevu. Zároveň v dětech podporuje přirozenou logiku. Děti experimentují s odrazy tvarů v zrcadle, které se při otáčení mění a tváře tak ožívají.

Tipy na hry od Inny:

Procvičujte s dětmi EMOCE

Složte si z tvarů libovolný obličej dle fantazie a vytvořte postavy usměvavé, zamračené, divící se, aj. K tomu vymýšlejte emoční příběhy a klaďte dětem otázky. Proč se postava směje, co jí rozesmálo? Proč je postava smutná a pláče? Apod. 

Opakujte BARVY A TVARY

Papírové karty lze také využít k třídění či určování tvarů a barev. Můžete z nich i skládat jednoduché obrazce.

Využití zrcadla

Zrcadlo můžete využít i samostatně a pozorovat tak odraz i s jinými předměty. Vhodné mohou být obrázky, pohlednice, aj.

Odkaz na video - Zrcadlové obrázky

Rozvoj ve vzdělávací oblasti:

 • Manipulační činnosti s předměty, pomůckami a různým materiálem.
 • Ovládat koordinaci ruky a oka, zvládat jemnou motoriku.
 • Pojmenování toho, čím je dítě obklopeno, artikulace a intonace řeči.
 • Učení emocí a jejich následné aktivní používání.
 • Přemýšlení, koncentrace.
 • Vedení rozhovoru – naslouchání druhým, neskákat do řeči.
 • Popsání emočních situací.
 • Posilování prosociálního chování.
 • Všímání a rozlišování – barvy, tvary aj.
 • Spontánní hra, rozvoj kreativity a dětské fantazie.

Přejeme Vám spoustu zábavy.

Inna z Aktivního Domečku

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Francouzská značka Djeco je ve světě hraček velkým pojmem. Vyrábí ty nejkrásnější hračky a hry pro děti. Hračky Djeco vznikly již v 50. letech 20. století, kdy jejich původní zakladatelka marně hledala na tehdejším trhu hračky pro děti, které by splňovaly její nároky na kvalitu a především smysluplné využití.

Nakonec se rozhodla vhodné hračky navrhovat a vyrábět sama. O několik let později začala sbíra tocenění. A tuto vysoce nasazenou laťku si firma drží dodnes, kdy se těší velké oblibě u dětí a jejich rodičů i odborníků po celém světě. U nás získaly některé výrobky Djeco první místo v prestižních anketách „Hračka roku“ a „Správná hračka“.

V nabídce této značky najdete zejména dřevěné a didaktické hračky, společenské hry, originální puzzle a luxusní designové doplňky do dětského pokojíčku. Specialitou v jejím portfoliu jsou nápadité kreativní sety a výtvarné sady, které díky své originalitě a zpracování patří mezi špičku. Všechny výrobky vynikají nejen perfektním provedením, ale také nádhernými ilustracemi, z nichž mnohé mají za úkol přiblížit dětem svět umění a inspirovat je pro jejich vlastní tvoření.

 

Podobné produkty

Djeco - Sada designových přáníček s obálkami Emma DD03604
Mideer - Papírové party masky Zvířátka
269 Kč
MD4118
Djeco - DIY Krabičky k dozdobení
430 Kč
DJ07918
Djeco - DIY - vyrob si sám - stírací tabulka V lese DJ07917
2937 p1030914 2
Akce
375 Kč
2937
DJECO - Sada vystřihovánek Velká šatna
390 Kč
DJ09825