Djeco - Kreativní sada Poslední sníh

Neohodnoceno
Značka: DJECO
Dostupnost Skladem (5 ks)
680 Kč
Djeco - Kreativní sada Poslední sníh
Neohodnoceno
Značka: DJECO
U nás je to naživo
U nás je to naživo
Hračku si můžete prohlédnout na videu nebo na reálných fotkách, které pořizujeme s našimi dětmi během jejich bezprostřední hry.
Vlastní sklad
Vlastní sklad
Máme vlastní sklad a 99% zboží ihned k dispozici, Pokud tomu tak není, ihned Vás informujeme. Expedujeme každý pracovní den.
Jsme taky rodiče
Jsme taky rodiče
Všichni si pro naše děti přejeme to nejlepší. Proto vybíráme jen takové produkty, o jejichž kvalitě jsme přesvědčeni.
Naši ambasadoři a testeři
Naši ambasadoři a testeři
Naši testři si pro Vás ke vybraným hračkám připravili recenze, tipy na rozvojové hry a bojovky. Neváhejte a inspirujte se! :-)

Něžná kreativní sada inspirovaná japonskými tisky. Malba a koláž inspirovaná japonskými tisky v krásném provedení od Djeca. Sada obsahuje 4 předlohy k dotvoření pro seznámení se s výtvarnou technikou vymývání inkoustem. Děti pomocí štětců nanášejí řadu šedých odstínů a vytvářejí krajiny, které jsou pak doplněny barevnými obtisky. Jednoduchý přístup k technice kreslení inkoustem: stačí naředit černou, abyste získali různé odstíny. Sada obsahuje: 1 úložný box s elastickým uzávěrem pro uložení vybavení. 1 podrobný návod krok za krokem, 8 obrazových desek (15 x 20 cm - 4 modely x 2), 4 archy obtisků, 3 kelímky, 1 paleta 2 kvašových barev (černobílá), 2 štětce, 1 tužka a 1 houba, 1 ochranná podložka, 1 barevná brožurka s pokyny krok za krokem. Věk : 6·10 Šířka produktu: 15 cm Výška výrobku: 21 cm

Doplňkové parametry

Kategorie: Kreativní sada
Dle věku: Od 3 let, Od 4 let, Pro předškoláky, Od 6 let, Od 9 let
Materiál: Ostatní
Typ hračky: Tvoříme
Vhodné pro: Kluka

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Francouzská značka Djeco je ve světě hraček velkým pojmem. Vyrábí ty nejkrásnější hračky a hry pro děti. Hračky Djeco vznikly již v 50. letech 20. století, kdy jejich původní zakladatelka marně hledala na tehdejším trhu hračky pro děti, které by splňovaly její nároky na kvalitu a především smysluplné využití.

Nakonec se rozhodla vhodné hračky navrhovat a vyrábět sama. O několik let později začala sbíra tocenění. A tuto vysoce nasazenou laťku si firma drží dodnes, kdy se těší velké oblibě u dětí a jejich rodičů i odborníků po celém světě. U nás získaly některé výrobky Djeco první místo v prestižních anketách „Hračka roku“ a „Správná hračka“.

V nabídce této značky najdete zejména dřevěné a didaktické hračky, společenské hry, originální puzzle a luxusní designové doplňky do dětského pokojíčku. Specialitou v jejím portfoliu jsou nápadité kreativní sety a výtvarné sady, které díky své originalitě a zpracování patří mezi špičku. Všechny výrobky vynikají nejen perfektním provedením, ale také nádhernými ilustracemi, z nichž mnohé mají za úkol přiblížit dětem svět umění a inspirovat je pro jejich vlastní tvoření.

 

Podobné produkty

Snímek obrazovky 2024 03 20 131944 CL162
Pikle - LAPAČ SNŮ - sada na výrobu 5 ks - přírodní LSPARTY/PRI
sdf
455 Kč
CL163
Snímek obrazovky 2024 03 20 135509
429 Kč
CL189
Tookyland - Vyrob si sopku
325 Kč
LT093
Tookyland - Nalepovací mozaika - První zvířátka
265 Kč
LT124
J07957 Janod Atelier Sada Mini Mozaika Jednorozec 01 J07957