COBLO - Magnetické figurky - 4ks

Chcete obohatit dětský svět fantazie magnetickými figurkami Coblo? Výhoda doplnění o figurky je, že se děti hrají hry na role, panenky v jejich představách ožívají, zažívají dobrodružství na vesmírné lodi, odpočívají na pláži nebo chodí do školy. Stavby vašeho dítěte tak ožívají a každá z nich má svůj vlastní příběh. Stavění nových staveb je tak ještě zábavnější a zajímavější a podněcuje dětskou kreativitu a představivost! _x000D_ Figurky mají na nožičkách magnety, jsou tedy všeobecně kompatibilní s magnetickými stavebnicemi.
Dostupnost Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
25.6.2024
575 Kč
COBLO - Magnetické figurky - 4ks
U nás je to naživo
U nás je to naživo
Hračku si můžete prohlédnout na videu nebo na reálných fotkách, které pořizujeme s našimi dětmi během jejich bezprostřední hry.
Vlastní sklad
Vlastní sklad
Máme vlastní sklad a 99% zboží ihned k dispozici, Pokud tomu tak není, ihned Vás informujeme. Expedujeme každý pracovní den.
Jsme taky rodiče
Jsme taky rodiče
Všichni si pro naše děti přejeme to nejlepší. Proto vybíráme jen takové produkty, o jejichž kvalitě jsme přesvědčeni.
Naši ambasadoři a testeři
Naši ambasadoři a testeři
Naši testři si pro Vás ke vybraným hračkám připravili recenze, tipy na rozvojové hry a bojovky. Neváhejte a inspirujte se! :-)

Některé děti si ke hře s otevřeným koncem a tedy k open-ended hračkám, jakými jsou magnetické stavebnice, cestu hledají déle, užívají si víc například herní světy a hraní na role. S rozšiřujíci sadou magnetických figurek Coblo, můžete v dětech vzbudit fantazii k stavění budov, farem, aut nebo raketoplánů pro jejich postavičky v průběhu hry, kterou už znají a která je baví. Rozšíření tak poskytuje další úroveň rozvoje hravou formou, kde děti spoznávají magii magnetismu.

Balení obsahuje 4 magnetické minifigurky, které lze kombinovat s ostatními sadami Coblo. Mini figurky obsahují magnety v nožičkách, takže je děti mohou samy snadno nacvaknout na magnetické stavebnice. 

Všechny výrobky značky Coblo jsou vyrobeny z bezpečného, certifikovaného plastu a nesou označení CE.

Stavebnice je kompatibilní se stavebnicemi značek MagnaTiles, Connetix a MiDeer.

Magnetická stavebnice Coblo je hračka s otevřeným koncem, což znamená, že neexistují žádná předem daná pravidla hry. Děti se samy rozhodují, co budou stavět. To pomáhá projevit dětskou tvořivost a fantazii, pokaždé samy vymyslí něco jiného. Hrady, zvířata, rakety, dopravní prostředky a mnoho dalšího. Nic není příliš bláznivé! Tím překvapují nejen ostatní, ale i samy sebe. Vzniká tak hrdost a další zábava. A čím je dítě starší, tím jsou výtvory bohatší. Od 2D po 3D a od plochých tvarů po vysoké věže - Coblo roste s každou fází dětského vývoje. Navíc se děti budou pravidelně smát, když se jim podaří stavbu převrátit (nebojte se, díly jsou odolné).

Stavebnice Coblo se často používá v Montessori vzdělávání, protože stimuluje děti k samostatnému učení a zkoušení nových věcí. Patří mezi ně učení se třídění barev, ale také poznávání písmen, počítání atd. Díky drobné velikosti kostek a úchopu, který vytváří hvězdička na kostce, je navíc Coblo velmi vhodné pro rozvoj motoriky hravou formou.

Rozšířující sady k magnetické stavebnici Coblo doporučuje Chytrá opička jako velmi pěkný dárek k narozeninám, k Mikuláši, k Vánocům nebo pro jiné příležitosti, jak dát dětem něco pěkného.

Doplňkové parametry

Kategorie: Panenky s příslušenstvím a figurky
Co hračka rozvíjí: kreativita, jemná motorika, koordinace oko-ruka
Dle věku: Od 3 let, Od 4 let, Pro předškoláky
Materiál: Ostatní
Typ hračky: Hrajeme si, Skládáme
Vhodné pro: Kluka, Holku

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Coblo je Holandská značka, která stojí za tím, aby děti byly co nejdéle dětmi, hrály si a u toho se rozvíjely.

Stavebnice COBLO jsou navrženy tak, aby podporovaly kreativitu a patří k open-ended magnetickým stavebnicím. Stavebnice Coblo se zaměřuje na rozvoj motorických dovedností a představivosti.

Stavebnice je vhodná pro malé i velké, ať už jako zábavná hračka nebo jako nástroj pro výuku. Uživatelé mohou experimentovat s různými konstrukčními technikami, testovat fyzikální principy a rozvíjet své schopnosti řešení problémů.

Chytrá opička je výhradní distributor značky Coblo pro CZ a SK pro velkoobchodní objednávky prosím využijte web www.mankitoys.cz

 

Podobné produkty

COBLO - Magnetická stavebnice 100 dílů - Pastel
2 875 Kč
D-COBLO100-P
COBLO - Magnetická stavebnice podvozek pro auta - 2ks D-COBLO2
COBLO - Magnetická stavebnice 100 dílů - Classic
2 875 Kč
D-COBLO100