hrát si a být spolu

Tip na výlet s dětmi - ZOO Chleby

Útulnou a rodinnou zoologickou zahradu najdete v obci Chleby severovýchodně od Nymburka. Zaparkovat můžete přímo u zoologické zahrady za poplatek 40 korun.  Zoo Chleby patří sice k nejmenším zoologickým zahradám u nás, ale díky její rodinné atmosféře si užijete mnohem těsnější kontakt se zvířaty. Skládá se ze dvou částí - Nová zoo a Stará Zoo. 

V Nové Zoo najdete velké atraktivní obrovské hřiště pro děti, posezení, velký výběh pro medvědy, velbloudy a několik dalších zvířat. Tato část se každý rok neustále vyvíjí a rozrůstá.

Ve Staré ZOO je k vidění kolem 400 zvířat ve 120 druzích. Celá zoo je plná aktivit a zajímavých koutků pro děti. Na konci nechybí ani obří akvárium připomínající českou řeku. Uvidíte obří sumce, kapry a jiné ryby.

V obou částí zoo najdete stánek s občerstvením. Děti mohou přímo do výběhu k želvám, morčátkům či kozám. U vstupu můžete také zakoupit speciální granule právě na jejich krmení. 

Určitě dětem dejte na sebe sportovní kalhoty a boty, součástí je i velké venkovní hřiště. 

Medvěd Zoo Chleby

Velbloud Zoo Chleby

Zoo Chleby

Zoo Chleby

Zoo Chleby

Zoo Chleby

Zoo Chleby

Zoo Chleby

Zoo Chleby

Zoo Chleby

Zoo Chleby

Zoo Chleby

Pro souhlas s použitím analytických, personalizovaných a reklamních cookies klikněte na tlačítko "Souhlasím" Další informace

SouhlasímNastavení