hrát si a být spolu

Recenze: Obří domino s reálnými zvířátky od Chytré opičky

Domino od Chytré opičky zaujme už na první pohled, je totiž uložené v krásné a pevné krabičce, která už na první pohled naznačuje, že uvnitř se ukrývají nádherné ilustrace reálných mláďátek ze statku. Dali jsme dohromady oblíbená zvířátka dětí, přesně ta, se kterými se děti mohou v Čechách potkat.

Oboustranne domino chytra opicka

Pozor toto není žádná kapesní hra, jedná se o velkoformátové domino, které je ideální pro malé dětské ruce nebo i pro skupinu dětí. Můžete ho hrát na velkém stole, ale nejlepší je to přímo na zemi. Můžete tak vytvářet různé obrazce z poskládaných obrázků. Domino je dostatečně pevné, jedná se o silný tvrzený karton se speciální povrchovou úpravou. Pokud na něj děti něco vylijí, stačí rychle utřít suchým hadříkem.

Oboustranne domino chytra opicka

Domino je ideální jak pro menší děti, tak pro starší. Je totiž oboustranné. Z jedné strany jsou zmíněná zvířátka a po otočení můžete hrát domino s počty. Zabaví tedy nejen předškoláky, ale i mladší školáčky. 

Oboustranne domino Chytra opicka

Jedná se o autorské domino, které bylo kompletně narvžené a vyrobené v Čechách pod značkou Chytrá opička. Navíc ho ručně kompletujeme a kontrolujeme každý kus osobně, že k vám dojde v pořádku.

Oboustranne domino chytra opicka

Oboustranne domino chytra opicka

Oboustranne domino chytra opicka

oboustranne domino chytra opicka

Pro souhlas s použitím analytických, personalizovaných a reklamních cookies klikněte na tlačítko "Souhlasím" Další informace

SouhlasímNastavení