Poděkování za příspěvek pro Radost dětem

V roce 2019 jsme uzavřeli jedno krásné partnerství s neziskovou organizací Radost dětem. Jen díky vám jsem se v prosinci účastnila galavečeru pro děti z dětských domovů, kde jsem předala organizaci šek na krásných 11 000 korun, které se nám podařilo vybrat za velmi krátkou dobu.

Naše pomoc šla konkrétně na onkologicky nemocného dětského pacienta, jehož rodiče musí oba chodit do práce, aby pokryli nákladnou léčbu. Každodenní dojíždění do nemocnice Motol, ale bylo nad jejich finanční kapacitu. Právě díky Vám se jim na chvíli splnil jejich sen, jezdit za synem každý den, alespoň na nějaký čas.

Předat šek jsem byla společně se svými dětmi, pro které tato zkušenost byla také velmi cenná. Poznali jsme společně děti z dětských domovů, děti onkologicky nemocné, které nemají v životě takové štěstí. Děti se dobrovolně vzdaly tomboly právě pro tyto děti a po návratu jim koupily ze svým našetřených peněz vánoční dárky. 

Srdečně Vám moc děkuji, že jste přispěli při nákupu hraček i právě na tuto nadaci a udělali tak radost i někomu jinému. Moc si této pomoci od vás vážím a děkuji. Budu ráda, když si prohlédnete fotografie z předání.

V této aktivitě pokračujeme i v roce 2020 a budeme Vás pravidelně informovat a průběhu.

Majitelka eshopu Chytrá opička

Lucie Šálená

h5e3057168260c-2019-macc-479-web-1t5e305713911c9-2019-macc-481-web-1