Svoora - Vzdělávací dřevěné hodiny

Neohodnoceno
Značka: Svoora
Pojďte! Už je čas! Zábavná a jednoduchá vzdělávací hračka, která pomůže dětem získat první kontakt s časem, a to kreativním způsobem. "Analogové" hodiny se 2 ukazateli a 15 číselnými destičkami pro "digitální" časové úseky ukazují dětem, jak číst hodiny a odpovídat na oblíbenou otázku "kolik je hodin?". Díky otočnému mraku se seznámí s ukazateli AM a PM - den a noc. Na 24 kartičkách s bleskem je představen čas s analogovým i digitálním od, přičemž jejich různé barvy pomáhají rozlišit úseky dne. Vyrobeno výhradně z bukového dřeva a překližky s neostrými hranami a netoxickými barvami, aby byla zajištěna bezpečnost dětí.
Dostupnost Skladem (>5 ks)
699 Kč
Svoora - Vzdělávací dřevěné hodiny
Neohodnoceno
Značka: Svoora
U nás je to naživo
U nás je to naživo
Hračku si můžete prohlédnout na videu nebo na reálných fotkách, které pořizujeme s našimi dětmi během jejich bezprostřední hry.
Vlastní sklad
Vlastní sklad
Máme vlastní sklad a 99% zboží ihned k dispozici, Pokud tomu tak není, ihned Vás informujeme. Expedujeme každý pracovní den.
Jsme taky rodiče
Jsme taky rodiče
Všichni si pro naše děti přejeme to nejlepší. Proto vybíráme jen takové produkty, o jejichž kvalitě jsme přesvědčeni.
Naši ambasadoři a testeři
Naši ambasadoři a testeři
Naši testři si pro Vás ke vybraným hračkám připravili recenze, tipy na rozvojové hry a bojovky. Neváhejte a inspirujte se! :-)

Pojďte! Už je čas! Zábavná a jednoduchá vzdělávací hračka, která pomůže dětem získat první kontakt s časem, a to kreativním způsobem. "Analogové" hodiny se 2 ukazateli a 15 číselnými destičkami pro "digitální" časové úseky ukazují dětem, jak číst hodiny a odpovídat na oblíbenou otázku "kolik je hodin?". Díky otočnému mraku se seznámí s ukazateli AM a PM - den a noc. Na 24 kartičkách s bleskem je představen čas s analogovým i digitálním od, přičemž jejich různé barvy pomáhají rozlišit úseky dne. Vyrobeno výhradně z bukového dřeva a překližky s neostrými hranami a netoxickými barvami, aby byla zajištěna bezpečnost dětí. Obsahuje 2 dílky s podpěrnými stojánky pro stabilnější hru a jednu vysvětlující kartu se všemi možnými kombinacemi dne a času. Proces učení se času už nemůže být o moc příjemnější!

Hračka doporučujeme pro děti od 4 let.

Rozměry hodin: 32 × 18 × 1 cm

Doplňkové parametry

Kategorie: Hodiny
Co hračka rozvíjí: logika, myšlení, vědomosti
Dle věku: Od 4 let, Pro předškoláky
Materiál: Dřevo
Typ hračky: Učíme se
Vhodné pro: Kluka, Holku

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: