Svoora - Tangram SvooRetro

Puzzle Tangram z kolekce SvooRetro je nejlepší kreativní způsob, jak vyzvat svůj mozek, když se snažíte spojit dřevěné dílky a vyřešit 140 hádanek, které jsou součástí brožury. Je vyrobeno výhradně z bukového dřeva s netoxickými nátěry a neostrými hranami pro bezpečnou hru, dodává se v balení s retro designem se 7 dřevěnými dílky a je přenosné, abyste se mohli bavit kdekoli!
Dostupnost Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
27.6.2024
250 Kč
Svoora - Tangram SvooRetro
U nás je to naživo
U nás je to naživo
Hračku si můžete prohlédnout na videu nebo na reálných fotkách, které pořizujeme s našimi dětmi během jejich bezprostřední hry.
Vlastní sklad
Vlastní sklad
Máme vlastní sklad a 99% zboží ihned k dispozici, Pokud tomu tak není, ihned Vás informujeme. Expedujeme každý pracovní den.
Jsme taky rodiče
Jsme taky rodiče
Všichni si pro naše děti přejeme to nejlepší. Proto vybíráme jen takové produkty, o jejichž kvalitě jsme přesvědčeni.
Naši ambasadoři a testeři
Naši ambasadoři a testeři
Naši testři si pro Vás ke vybraným hračkám připravili recenze, tipy na rozvojové hry a bojovky. Neváhejte a inspirujte se! :-)

Puzzle Tangram z kolekce SvooRetro je nejlepší kreativní způsob, jak vyzvat svůj mozek, když se snažíte spojit dřevěné dílky a vyřešit 140 hádanek, které jsou součástí brožury. Je vyrobeno výhradně z bukového dřeva s netoxickými nátěry a neostrými hranami pro bezpečnou hru, dodává se v balení s retro designem se 7 dřevěnými dílky a je přenosné, abyste se mohli bavit kdekoli! Vhodné pro děti od 6 let.

Instrukční brožura obsahuje pravidla hry v 6 jazycích (angličtina, řečtina, italština, španělština, němčina, francouzština). Pravidla v českém a slovenském jazyce si můžete stáhnout ve formátu PDF zde u produktu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Dřevěné stavebnice
Co hračka rozvíjí: jemná motorika, logika, myšlení, tvary, prostorová představivost
Dle věku: Od 6 let
Materiál: Dřevo
Typ hračky: Hrajeme si, Skládáme
Vhodné pro: Kluka, Holku

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: