hrát si a být spolu
Krásná zábavná magnetická hračka. Magnetická kniha plná magnetů – Janod – Veselé obličeje chlapci je vhodná hračka pro děti od 3 do 8 let vás vezme do světa fantazie a postaviček, které mohou být kým jen chcete. Více >>
Můžete zakoupit jako dárek s přáním od Chytré opičky
Snadná výměna zboží do 14 dnů od převzetí
Doprava zdarma od 4 000 Kč

Pokud si přejete balíček doručit bezkontaktně, prosím napište to do poznámky k objednávce. Kurýr Vám bude dopředu volat a nechá balíček za dveřmi. (Možné pouze při platbě předem)

Ke každé objednávce dostanete samolepky na výrobu pokojíčku pro zvířátka z krabice.

Objednávky zasíláme i na Slovensko

+ 10 věrnostních bodů

Jak to funguje?

J02716

24 měsíců

Skladem

529 Kč s DPH

ks
Jsem Lucie a poradím Vám
PO - NE 8:00 - 22:00

Krásná zábavná magnetická hračka. Magnetická kniha plná magnetů – Janod – Veselé obličeje chlapci je vhodná hračka pro děti od 3 do 8 let vás vezme do světa fantazie a postaviček, které mohou být kým jen chcete.

Najdete tu velké množství magnetů, které nikdy neomrzí, děti je mohou skládat podle předloh nebo vlastní fantazie. Rozvíjí si tak jemnou motoriku, představivost a logické myšlení. Kvalitní magnety jsou vyrobené ze zdravotně nezávadných materiálů a jsou krásně, kvalitně zpracované. Díky tomu vydrží lecjaké dětské zacházení a pády a pořád budou stejně funkční a krásné.

Vyberte si oči, brýle, vousy, klobouk a jiné magnety a sestavte si vlastní obličej chlapce. Bude to vědec, nebo pirát? Jak bude vypadat a je někomu podobný? Zábavnými kombinacemi se pobaví mladší, ale i starší děti.

Hra je krásně uložena v magnetické krabičce ve tvaru knihy a hezky tak zdobí dětský pokoj. Díky své skladnosti a jednoduchosti je vhodná i na cesty.

Hra obsahuje:

 • 10 předloh obličejů
 • 55 magnetů
 • knihu s magnetickým povrchem uvnitř pro pohodlné uložení

Nádherná kreativní hračka z dílny francouzských designérů firmy Janod (jejíž historie sahá až do roku 1970) je podpořena nejen kvalitními materiály, nadčasovostí, ale také koresponduje s učením ve stylu Montessori. Materiály pochází z odpovědné lesní produkce. I tyto hračky jsou odolné a vydrží po generace.

V roce 2017 se firma Janod stala vítězem BABY FOREST faun Consumer´s Voice na veletrhu Kind & Jugend v Kolíně nad Rýnem.

Rozměry produktu: 19 x 4 x 26,5 cm.

Klady a zápory

Hračky od Chytré opičky jsou vybírány do sortimentu velmi pečlivě a bývají i osobně vyzkoušené. Co doporučíme, za tím si stojíme. Dbáme na vysokou kvalitu hraček, zdravotní nezávadnost a chceme, aby hračky vydržely snad i celé generace. A to se daří.

 • kvalitní zpracování hračky a odolnost materiálů
 • praktické skládání
 • vhodné i na cesty
 • vhodná dekorace do dětského pokoje
 • hru může hrát i více osob najednou

Co hračka rozvíjí

Hračka Magnetická kniha plná magnetů – Janod – Veselé obličeje chlapci zábavnou formou rozvíjí dětské dovednosti, jemnou motoriku a soustředění. Čas, který takto s dětmi strávíte, pomáhá rozvíjet jejich šikovnost a bystrost.

 • rozeznávání barev, tvarů
 • logopedické dovednosti, vyprávění
 • rozšiřuje slovní zásobu
 • soustředění
 • cit pro celek i detail
Materiál
Ostatní
Dle věku
Od 3 let, Od 4 let, Pro předškoláky, Od 6 let
Puzzle - počet dílků
49 - 99
Typ hračky
Hrajeme si, Učíme se, Skládáme
Vhodné pro
Kluka, Holku
Kontaktujte nás!

Dobře poradím

Každý den v týdnu od 8:00 do 22:00 h.

Rychle doručím

Společné hraní do druhého dne od objednávky

Točím videa

Zábava s hračkami v akci v přímém přenosu

Mám vlastní fotky

Rozbalené hračky zachycené u nás doma

Zobrazit všechny hračky s videem
Pro souhlas s použitím analytických, personalizovaných a reklamních cookies klikněte na tlačítko "Souhlasím" Další informace

SouhlasímNastavení