Vzhůru do pohádky! Magnetická krásná hračka vhodná pro děti od 3 do 8 let. To je ten pravý věk na pohádky. V knize najdete velké množství magnetů, které mohou děti skládat podle pohádkových předloh nebo vlastní fantazie. To bude děti bavit nejvíc. Více >>
Můžete zakoupit jako dárek s přáním od Chytré opičky
Snadná výměna zboží do 14 dnů od převzetí
Doprava zdarma od 4 000 Kč

Pokud si přejete balíček doručit bezkontaktně, prosím napište to do poznámky k objednávce. Kurýr Vám bude dopředu volat a nechá balíček za dveřmi. (Možné pouze při platbě předem)

Ke každé objednávce dostanete samolepky na výrobu pokojíčku pro zvířátka z krabice.

Objednávky zasíláme i na Slovensko

+ 10 věrnostních bodů

Jak to funguje?

J02588

24 měsíců

Skladem

529 Kč s DPH

ks
Jsem Lucie a poradím Vám
Každý den od 8:00 do 22:00

Vzhůru do pohádky! Magnetická krásná hračka vhodná pro děti od 3 do 8 let. To je ten pravý věk na pohádky. V knize najdete velké množství magnetů, které mohou děti skládat podle pohádkových předloh nebo vlastní fantazie. To bude děti bavit nejvíc. Vedle sebe se tak může ocitnout rozpustilá Červená Karkulka nebo sám pak velký pan Kocour v botách. Magnetická kniha ideální pro kluky a holky a hrát si můžete jak ráno po probuzení, tak večer před spaním, kdy je také ten nejlepší čas začít si pohádky vymýšlet a nenechat se vůbec omezovat tím, jak to s tětmi pohádkami bylo ve skutečnosti.

Není už jen to vzrušující? Dejte dětem volnost v jejich fantazii!

Magnetická kniha plná magnetů od Janod vás upoutá kvalitním zpracováním, je vyrobená ze zdravotně nezávadných barev. A vše je pěkně pevné, kvalitní, vydrží zacházení, které přichází v zápalu hry!

Součástí knihy je magnetická tabulka s předlohou, na kterou děti skládají magnety a kartičky. Ideální hračka na cesty. Jednoduše vše zabalíte zpět do knihy a můžete vzít na cesty s sebou.

Sada obsahuje 10 karet, 30 magnetů a knihu s magnetickým povrchem uvnitř. 

Rozměry: 19*4*26,5 cm jsou ideální pro uložení na jakémkoliv místě v dětském pokojíčku. A což třeba vzít někoho do pohádky a koupit tuto knížku jako dárek?

Klady a zápory

Hračky od Chytré opičky jsou vybírány do sortimentu velmi pečlivě a bývají i osobně vyzkoušené. Co doporučíme, za tím si stojíme. Dbáme na vysokou kvalitu hraček, zdravotní nezávadnost a chceme, aby hračky vydržely snad i celé generace. A to se daří.

  • pevný materiál
  • nezávadné barvy
  • kvalitní zpracování
  • příjemná manipulace s knihou
  • praktické uložení magnetů a karet v knize

Co hračka rozvíjí

Magnetická skládačka Magnetická kniha plná magnetů - Pohádky je pro děti nejen zábavná, plná nových objevů, ale také jim pomáhá rozvinout různé schopnosti a dovednosti. Čas, který rodiče věnují dětem a kreativním hrám jim pomohou rozvíjet osobnost.

  • jemná motorika
  • fantazie
  • paměť
  • prostorové vnímání
  • vyprávění a schopnost tvořit příběhy
Materiál
Ostatní
Dle věku
Od 3 let, Od 4 let, Pro předškoláky, Od 6 let
Puzzle - počet dílků
49 - 99
Typ hračky
Hrajeme si, Učíme se, Skládáme
Vhodné pro
Kluka
Kontaktujte nás!

Dobře poradím

Každý den v týdnu od 8:00 do 22:00 h.

Rychle doručím

Společné hraní do druhého dne od objednávky

Točím videa

Zábava s hračkami v akci v přímém přenosu

Mám vlastní fotky

Rozbalené hračky zachycené u nás doma

Zobrazit všechny hračky s videem