Montessori hračka - Janod - Tangram

Hlavolam ze sedmi kousků z doby samotného Pythagorase! Montessori hračka - Logická hra – Tangram zdokonaluje myšlení a se sedmi dílků lze vytvořit bezpočet různých tvarů. Vhodná pro děti od 2 do 5 let.
Dostupnost Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
27.6.2024
589 Kč
Montessori hračka - Janod - Tangram
U nás je to naživo
U nás je to naživo
Hračku si můžete prohlédnout na videu nebo na reálných fotkách, které pořizujeme s našimi dětmi během jejich bezprostřední hry.
Vlastní sklad
Vlastní sklad
Máme vlastní sklad a 99% zboží ihned k dispozici, Pokud tomu tak není, ihned Vás informujeme. Expedujeme každý pracovní den.
Jsme taky rodiče
Jsme taky rodiče
Všichni si pro naše děti přejeme to nejlepší. Proto vybíráme jen takové produkty, o jejichž kvalitě jsme přesvědčeni.
Naši ambasadoři a testeři
Naši ambasadoři a testeři
Naši testři si pro Vás ke vybraným hračkám připravili recenze, tipy na rozvojové hry a bojovky. Neváhejte a inspirujte se! :-)

Hlavolam ze sedmi kousků z doby samotného Pythagorase! Montessori hračka - Logická hra – Tangram zdokonaluje myšlení a se sedmi dílků lze vytvořit bezpočet různých tvarů. Vhodná pro děti od 2 do 5 let.

Velký dřevěný tangram se se v této hře skládá buď dle předlohy nebo podle vlastní fantazie. Zajímavá skládačka rozhodně nezapadne mezi obyčejnými hlavolamy a stavebnicemi a procvičuje v dětech logické a prostorové vnímání, což zlepšuje jejich průpravu na přijímání matematických znalostí v budoucnu.

Ideální na učení barev, tvarů a prostorového vnímání: Pastelové barvy jsou příjemné pro oko a dřevo je z kvalitních a nezávadných materiálů (dřevo, karton), vydrží každé zacházení.

Hra obsahuje 25 kartiček s předlohami, 7 dřevěných dílků a 1 dřevěný rámeček na skládání.

Nádherná kreativní hračka z dílny francouzských designérů firmy Janod je podpořena nejen kvalitními materiály, nadčasovostí, ale také koresponduje s učením ve stylu Montessori. Materiály pochází z odpovědné lesní produkce. I tyto hračky jsou odolné a vydrží po generace.

Je to i krásný dárek, v krásném balení a ještě tím pomůžete dítěti zlepšit předpoklady pro pochopení matematiky a logických souvislostí v budoucnu.

Hračka podporuje jemnou motoriku, logické myšlení a prostorové vnímání velmi zábavnou formou. Rozměry balení jsou 18 x 18 x 2,8 cm.

Materiál: dřevo, karton

Doplňkové parametry

Kategorie: Vhazování, vkládání
Co hračka rozvíjí: jemná motorika, logika, myšlení, matematické dovednosti, prostorová představivost
Dle věku: Od 2 let, Od 3 let, Od 4 let, Pro předškoláky
Materiál: Ostatní
Typ hračky: Hrajeme si, Učíme se
Vhodné pro: Kluka, Holku

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Francouzský výrobce přináší dětem hračky, kterou jsou zábavné, kreativní a pro děti vizuálně atraktivní. Dřevěné hračky jsou zárukou kvality, která přežívá už dlouhá desetiletí. Přeneste se díky značce Janod v čase a umožněte svým dětem hru s kvalitními dřevěnými hračkami.

V portfoliu značky Janod najdete jedinečné designové hračky pro děti od 12 měsíců do 9 let. Dřevěné hračky Janod staví na klasickém designu, ale zároveň dbají na vysokou kvalitu materiálů, nadčasovost a zábavu. Jsou to prostě hračky, po kterých sáhne dítě s radostí znovu a znovu každý den. Dřevěné hračky Janod umožňují dětem rozvíjet svou predstavivovosť a snít. Vytvářet si nové příběhy a tvořit trvalé vzpomínky na dětství.

Materiály použité v těchto hračkách stimulují dětskou hmatovou citlivost, jsou ekologické a bezpečné. Hračky jsou mimořádně odolné a vydrží celé generace.

 

Podobné produkty

7063LD 7
399 Kč
LD7063
Djeco - Vkládačka savana
420 Kč
DJ01068