Mideer - Jojo kovové - Helikoptéra

Neohodnoceno
Značka: MiDeer
Jo-jo je hračka tvořená dvěma stejnými disky, které jsou spojené osou, okolo níž je omotán provázek._x000D_ _x000D_ Principem hry je pustit jo-jo, které máte přivázané k prostředníku volně z ruky. Tím začne provázek rychle rotovat a jakmile se celý odvine, začne se setrvačností ihned navíjet zpět. Pokud v pravou chvíli pohneš rukou nahoru nebo dolů, pak se pohyb hračky neustále opakuje.
Dostupnost Skladem (2 ks)
135 Kč
Mideer - Jojo kovové - Helikoptéra
Neohodnoceno
Značka: MiDeer
U nás je to naživo
U nás je to naživo
Hračku si můžete prohlédnout na videu nebo na reálných fotkách, které pořizujeme s našimi dětmi během jejich bezprostřední hry.
Vlastní sklad
Vlastní sklad
Máme vlastní sklad a 99% zboží ihned k dispozici, Pokud tomu tak není, ihned Vás informujeme. Expedujeme každý pracovní den.
Jsme taky rodiče
Jsme taky rodiče
Všichni si pro naše děti přejeme to nejlepší. Proto vybíráme jen takové produkty, o jejichž kvalitě jsme přesvědčeni.
Naši ambasadoři a testeři
Naši ambasadoři a testeři
Naši testři si pro Vás ke vybraným hračkám připravili recenze, tipy na rozvojové hry a bojovky. Neváhejte a inspirujte se! :-)

Jo-jo je hračka tvořená dvěma stejnými disky, které jsou spojené osou, okolo níž je omotán provázek.

Principem hry je pustit jo-jo, které máte přivázané k prostředníku volně z ruky. Tím začne provázek rychle rotovat a jakmile se celý odvine, začne se setrvačností ihned navíjet zpět. Pokud v pravou chvíli pohneš rukou nahoru nebo dolů, pak se pohyb hračky neustále opakuje.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

MiDeer je výrobce kvalitních dětských hraček se zaměřením na vzdělávání, kreativitu a jemnou motoriku. Návrhy jednotlivých hraček jsou založeny na dětské psychologii a vývoji.

Před vydáním produktů na trh je každý vzorek zanalyzován a pečlivě zkontrolován, všechny produkty splňují evropské bezpečnostní normy EN71.

Značka byla založena v čínském městě Ningbo v roce 2016. Nyní se značkou spolupracují designéři z celého světa. MiDeer se zaměřuje na potřeby dětí - zvyšuje uměleckou kreativitu a rozvíjí tak inteligenci pomocí hraček.

MiDeer nabízí širokou škálu produktů, od puzzlí a stavebnic přes kreativní malování až po logické hry. 

 

Podobné produkty

Mideer - Jojo kovové - Prasátko
135 Kč
MD6021