Registrace

Mamolína - Víly - Mámy v rejži

Neohodnoceno
Značka: Mámy v rejži

Domácí modelína, voňavá a měkká, se kterou si děti vytvoří krásný a kouzelný vílí svět a budou s ní tvořit příběhy.

Dostupnost Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
20.4.2026
275 Kč
Mamolína - Víly - Mámy v rejži
Neohodnoceno
Značka: Mámy v rejži
Mamolína - Víly - Mámy v rejži
Akce

250g domácí tříbarevné modelíny, třpytky, 5ks dekorací 

Naše domácí modelína je měkkoučká, voňavá, krásně se s ní tvoří a navíc je bezpečná pro děti. Je uvařená z jedlých surovin (obsahuje lepek), takže když ji děti ochutnají, nic se jim nestane. Práce s miniaturami rozvíjí jejich jemnou motoriku a slovní zásobu. Naše Mamolína vydrží více jak 6 měsíců.

Nevhodné pro děti do 3 let, obsahuje drobné části.

Certifikovaná hračka.

Doplňkové parametry

Kategorie: Plastelíny
EAN: 8595735300003

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Bezpečnostní kontrola

Mámy v rejži je firma z České Republiky, kterou založila mladá maminka Dominika. Hledala něco "jiného", něco co její děti zabaví a poskytne jim nekonečno možností rozvoje. 

Jeden nápad potom rozjel další a dnes vyrábí smysloboxy, kineťáčky, mámolíny, pryskyřice v různých barevných variacích a tématech.

A děti tuhle zábavu opravdu milují. Rozvíjí svoji kreativitu, fantazii a krásně se zabaví.:)