Lilliputiens - Rodinka krabičky Rosalie

Neohodnoceno
Značka: Lilliputiens
Nádherná roztomilá hračka pro děti od 2 let. Rodinka kraviček, která je uložená v praktickém pouzdru, které děti mohou vzít na cesty a poslouží také jako postýlky pro kravičky. Podívejte děti na tu roztomilou rodinku.  Děti tak mohou prožívat dobrodružství s touto rodinkou kdekoliv na cestách, na dovolená, na návštěvě či u babičky.
Dostupnost Skladem (2 ks)
969 Kč
Lilliputiens - Rodinka krabičky Rosalie
Neohodnoceno
Značka: Lilliputiens
U nás je to naživo
U nás je to naživo
Hračku si můžete prohlédnout na videu nebo na reálných fotkách, které pořizujeme s našimi dětmi během jejich bezprostřední hry.
Vlastní sklad
Vlastní sklad
Máme vlastní sklad a 99% zboží ihned k dispozici, Pokud tomu tak není, ihned Vás informujeme. Expedujeme každý pracovní den.
Jsme taky rodiče
Jsme taky rodiče
Všichni si pro naše děti přejeme to nejlepší. Proto vybíráme jen takové produkty, o jejichž kvalitě jsme přesvědčeni.
Naši ambasadoři a testeři
Naši ambasadoři a testeři
Naši testři si pro Vás ke vybraným hračkám připravili recenze, tipy na rozvojové hry a bojovky. Neváhejte a inspirujte se! :-)

Lilliputiens - Rodinka krabičky Rosalie

Nádherná roztomilá hračka pro děti od 2 let. Rodinka kraviček, která je uložená v praktickém pouzdru, které děti mohou vzít na cesty a poslouží také jako postýlky pro kravičky. Podívejte děti na tu roztomilou  rodinku.  Děti tak mohou prožívat dobrodružství s touto rodinkou kdekoliv na cestách, na dovolená, na návštěvě či u babičky.

Doplňkové parametry

Kategorie: Hračky pro miminka
Co hračka rozvíjí: jemná motorika
Dle věku: Od 2 let, Od 3 let, Od 4 let, Pro předškoláky
Materiál: Ostatní
Typ hračky: Hrajeme si
Vhodné pro: Holku

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Historie belgické značky Lilliputiens se začala psát v roce 1995. V její nabídce najdete hračky pro děti od narození až do osmi let, které rozvíjejí motorické schopnosti, představivost a kreativitu.

Kvalita je pro Lilliputiens klíčová, a proto vyrábí z nejkvalitnějších materiálů a provádí důkladné testování, aby byly hračky odolné a bezpečné.

Pořiďte dětem textilní knížku, hrací deku, dřevěné hračky či plyšáčky.