Janod - Vzdělávací hra pro děti - Skládání a porovnávání čísel

Naučná hra pro děti od 3 let pomáhá dětem naučit se rozpoznávat součty, vyjadřovat množství prsty a identifikovat shodu s napsaným číslem.
Dostupnost Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
17.7.2024
509 Kč
Janod - Vzdělávací hra pro děti - Skládání a porovnávání čísel
U nás je to naživo
U nás je to naživo
Hračku si můžete prohlédnout na videu nebo na reálných fotkách, které pořizujeme s našimi dětmi během jejich bezprostřední hry.
Vlastní sklad
Vlastní sklad
Máme vlastní sklad a 99% zboží ihned k dispozici, Pokud tomu tak není, ihned Vás informujeme. Expedujeme každý pracovní den.
Jsme taky rodiče
Jsme taky rodiče
Všichni si pro naše děti přejeme to nejlepší. Proto vybíráme jen takové produkty, o jejichž kvalitě jsme přesvědčeni.
Naši ambasadoři a testeři
Naši ambasadoři a testeři
Naši testři si pro Vás ke vybraným hračkám připravili recenze, tipy na rozvojové hry a bojovky. Neváhejte a inspirujte se! :-)

Edukační dřevěná hra je vyvinuta ve spolupráci s pedagogem pro děti od 3 let, je vhodná i pro děti v mateřské škole. 
Kdo jiný než dvě krásné housenky pomohou vašemu dítěti naučit se čísla a porovnávat je? Tato vzdělávací hra pomůže vašemu dítěti pochopit sčítání a odčítání. Skládá se z dřevěného podstavce, 33 karet, 10 zelených korálků, 10 modrých korálků a 2 hlaviček housenek. Tato krásná dřevěná hra pomáhá dětem naučit se rozpoznávat součty na kostce, vyjadřovat množství prstů a identifikovat shodu s napsaným číslem. Naskládáním barevných kousků na základnu vaše dítě pochopí, kolik kuliček musí přidat nebo odstranit z těla housenky, aby získalo určité množství. Tato hra je přizpůsobena rytmu učení každého dítěte. Takže jakmile složí číslo, vaše dítě bude moci začít srovnávat „větší než“ a „menší než“. Ideální pro učení a zároveň zábavu! Hra vyrobena ze dřeva FSCTM a kartonu.
Edukační hra vyvinutá ve spolupráci s učitelkou pro děti od 3 let.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Francouzský výrobce přináší dětem hračky, kterou jsou zábavné, kreativní a pro děti vizuálně atraktivní. Dřevěné hračky jsou zárukou kvality, která přežívá už dlouhá desetiletí. Přeneste se díky značce Janod v čase a umožněte svým dětem hru s kvalitními dřevěnými hračkami.

V portfoliu značky Janod najdete jedinečné designové hračky pro děti od 12 měsíců do 9 let. Dřevěné hračky Janod staví na klasickém designu, ale zároveň dbají na vysokou kvalitu materiálů, nadčasovost a zábavu. Jsou to prostě hračky, po kterých sáhne dítě s radostí znovu a znovu každý den. Dřevěné hračky Janod umožňují dětem rozvíjet svou predstavivovosť a snít. Vytvářet si nové příběhy a tvořit trvalé vzpomínky na dětství.

Materiály použité v těchto hračkách stimulují dětskou hmatovou citlivost, jsou ekologické a bezpečné. Hračky jsou mimořádně odolné a vydrží celé generace.

 

Podobné produkty

Pikle - SADA MOJE PENÍZE
720 Kč
MOP
Dřevěné magnety - Vilac - Čísla - 56ks
389 Kč
V6704
Hravé aktivity - Jiri models - Matematika
149 Kč
1901-3
Bigjigs Toys - Sčítání a odčítání v krabičce
230 Kč
BJ511
TROCHA INAK - Edukační kartičky čísla
589 Kč
RUC022
Svoora - Magnetická sada Matematika
699 Kč
3022
Vzdělávací dřevěná hra - Djeco - Přidávej a počítej DJ08312