Janod - Magnetická mapa světa EN verze

Neohodnoceno
Značka: Janod
Dostupnost Skladem (>5 ks)
1 099 Kč
Janod - Magnetická mapa světa EN verze
Neohodnoceno
Značka: Janod
U nás je to naživo
U nás je to naživo
Hračku si můžete prohlédnout na videu nebo na reálných fotkách, které pořizujeme s našimi dětmi během jejich bezprostřední hry.
Vlastní sklad
Vlastní sklad
Máme vlastní sklad a 99% zboží ihned k dispozici, Pokud tomu tak není, ihned Vás informujeme. Expedujeme každý pracovní den.
Jsme taky rodiče
Jsme taky rodiče
Všichni si pro naše děti přejeme to nejlepší. Proto vybíráme jen takové produkty, o jejichž kvalitě jsme přesvědčeni.
Naši ambasadoři a testeři
Naši ambasadoři a testeři
Naši testři si pro Vás ke vybraným hračkám připravili recenze, tipy na rozvojové hry a bojovky. Neváhejte a inspirujte se! :-)

Janod Magnetická mapa světa EN verze

Ví vaše dítě, kde leží Madagaskar? Na kterém pólu žijí tučňáci? Kam a odkud vede Transsibiřská magistrála? Kde jste byli loni na dovolené? Chcete, aby se mu nebo jí navždy vryly do paměti další zeměpisné pojmy? Pořiďte mu velkou mapu světa se spoustou zajímavých detailů a naučte ho zeměpis hravou formou!

Krásná magnetická mapa světa obsahuje 92 dřevěných dílků puzzle, z nichž každý představuje region nebo zemi, nese název hlavního města a obsahuje obrázek charakterizující dané místo (významné budovy, památky, zvířata a rostliny z dané oblasti). Mapa je v angličtině.

Mapu lze zavěsit na stěnu, takže je výjimečným doplňkem dětského pokoje. Rozměry mapy jsou 77 x 46 x 1 cm.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Francouzský výrobce přináší dětem hračky, kterou jsou zábavné, kreativní a pro děti vizuálně atraktivní. Dřevěné hračky jsou zárukou kvality, která přežívá už dlouhá desetiletí. Přeneste se díky značce Janod v čase a umožněte svým dětem hru s kvalitními dřevěnými hračkami.

V portfoliu značky Janod najdete jedinečné designové hračky pro děti od 12 měsíců do 9 let. Dřevěné hračky Janod staví na klasickém designu, ale zároveň dbají na vysokou kvalitu materiálů, nadčasovost a zábavu. Jsou to prostě hračky, po kterých sáhne dítě s radostí znovu a znovu každý den. Dřevěné hračky Janod umožňují dětem rozvíjet svou predstavivovosť a snít. Vytvářet si nové příběhy a tvořit trvalé vzpomínky na dětství.

Materiály použité v těchto hračkách stimulují dětskou hmatovou citlivost, jsou ekologické a bezpečné. Hračky jsou mimořádně odolné a vydrží celé generace.

 

Podobné produkty

Ludattica - My planet - Moje planeta
889 Kč
21962
Janod - Hračka do vody puzzle Mapa sveta 28 ks
389 Kč
J04719
Puzzle v boxu - Mideer - Putování vesmírem - 150 dílů CT7015
Svojtka - Proč se mám starat o naši planetu?
159 Kč
PCT4500
Mideer - Moderní Severní Amerika puzzle 180ks
Akce
285 Kč
439 Kč (–35 %)
MD3114
Svojtka - Co je to Měsíc?
249 Kč
PCT4798