Janod - Magnetická kniha plná magnetů - Hasiči

Neohodnoceno
Značka: Janod

Magnetická kniha Hasiči pro děti od 3 let, obsahuje 60 magnetek a 18 kartiček s předlohou, vhodné i pro cestování.

Dostupnost Skladem (5 ks)
530 Kč
Janod - Magnetická kniha plná magnetů - Hasiči
Neohodnoceno
Značka: Janod
J02583 Janod Magnetibook Poziarnici 01
Novinka
U nás je to naživo
U nás je to naživo
Hračku si můžete prohlédnout na videu nebo na reálných fotkách, které pořizujeme s našimi dětmi během jejich bezprostřední hry.
Vlastní sklad
Vlastní sklad
Máme vlastní sklad a 99% zboží ihned k dispozici, Pokud tomu tak není, ihned Vás informujeme. Expedujeme každý pracovní den.
Jsme taky rodiče
Jsme taky rodiče
Všichni si pro naše děti přejeme to nejlepší. Proto vybíráme jen takové produkty, o jejichž kvalitě jsme přesvědčeni.
Naši ambasadoři a testeři
Naši ambasadoři a testeři
Naši testři si pro Vás ke vybraným hračkám připravili recenze, tipy na rozvojové hry a bojovky. Neváhejte a inspirujte se! :-)

Hoří, hoří, hoří, oheň se rozšířil do Magnéti'books! Přidejte se do týmu hasičů!
Cílem hry je poskládat vozidla na magnetickém pozadí podle modelů na kartách. Děti si tak mohou kromě helikoptéry, letadla a člunu vytvořit také klasiku - velkou verzi hasičského auta!
Kromě vzdělávací hodnoty lze magnetky v této knize Firefighter Magnéti'book libovolně míchat a spojovat, děti povolí uzdu kreativitě a vytvoří tak nová vozidla.
Tato magnetická hra potěší děti ve věku od 3 let , které se promění v hasičské učně. Díky magnetickému podkladu a 60 přemístitelným magnetům podnítí tato vzdělávací hra představivost vašeho batolete, když vypráví celou řadu krátkých příběhů.
Děti mohou buď skládat obrázky podle předlohy, nebo si mohou svobodně vymýšlet své vlastní obrázky. Jejich kreativitě se meze nekladou: magnety lze libovolně míchat a spojovat. Tato magnetická kniha se skládá ze 60 magnetů a 18 barevných karet modelů , které zobrazují hasiče a jejich vozidla. Vydejte se k moři nebo nahoru na oblohu: každé hasičské vozidlo ožije doslova v rukou vašeho dítěte. Po vytvoření můžete snít! Formát magnetické knihy je velmi praktický a ultrapřenosný, aby se dětská fantazie neomezovala jen na stěny z domova. Tyto dílky jsou navrženy speciálně pro malé ručičky – zdokonalí motoriku vašich nejmenších. Tato magnetická sada je součástí velké rodiny hraček Magnéti'book, které probouzí zvědavost a kreativitu. Tato magnetická vzdělávací hra je vyrobena z kartonu s certifikátem FSC™.
Edukační hračka pro děti od 3 let.
Benefity magnetické knihy:
Magnetibook je zároveň magnetická skládačka obsahující předlohové kartičky a magnetické dílky, ze kterých si děti skládají celý obrázek podle předlohy. Je vhodná pro děti od 2,5-3 let. Některé mají větší dílky, některé i menší – trénování úchopu. Vhodné na doma, na cesty, do mateřských škol, logopedických a psychologických ambulancí. Magnetické knihy mají zároveň i naučný charakter.

Doplňkové parametry

Kategorie: Magnetické hračky
Dle věku: Od 3 let, Od 4 let, Pro předškoláky, Od 6 let
Materiál: Ostatní
Puzzle - počet dílků: 49 - 99
Typ hračky: Hrajeme si, Učíme se, Skládáme
Vhodné pro: Kluka

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Francouzský výrobce přináší dětem hračky, kterou jsou zábavné, kreativní a pro děti vizuálně atraktivní. Dřevěné hračky jsou zárukou kvality, která přežívá už dlouhá desetiletí. Přeneste se díky značce Janod v čase a umožněte svým dětem hru s kvalitními dřevěnými hračkami.

V portfoliu značky Janod najdete jedinečné designové hračky pro děti od 12 měsíců do 9 let. Dřevěné hračky Janod staví na klasickém designu, ale zároveň dbají na vysokou kvalitu materiálů, nadčasovost a zábavu. Jsou to prostě hračky, po kterých sáhne dítě s radostí znovu a znovu každý den. Dřevěné hračky Janod umožňují dětem rozvíjet svou predstavivovosť a snít. Vytvářet si nové příběhy a tvořit trvalé vzpomínky na dětství.

Materiály použité v těchto hračkách stimulují dětskou hmatovou citlivost, jsou ekologické a bezpečné. Hračky jsou mimořádně odolné a vydrží celé generace.

 

Podobné produkty

COBLO - Magnetická čísla - 60 dílů
750 Kč
COBLO-N
COBLO - Rozšiřující sada 6 dílů - šestiuhelníky - Classic D-COBLO6-H
COBLO - Magnetická stavebnice 100 dílů - Classic
2 875 Kč
D-COBLO100
COBLO - Magnetická stavebnice 60 dílů - Classic
1 875 Kč
D-COBLO60
Connetix - Magnetická základna 2 díly - žlutá a meruňková 914385
COBLO - Magnetická základna 2 díly - Classic - modrá a zelená D-COBLO-P