Janod - Balanční kameny - Sweet Cocoon kameny 20ks

Neohodnoceno
Značka: Janod
Dřevěné kostky ve tvaru kamenů pro děti od 2 let. Sada obsahuje 20 ks dřevěných „kamenů“ různých velikostí a různých tvarů.
Dostupnost Skladem (>5 ks)
949 Kč
Janod - Balanční kameny - Sweet Cocoon kameny 20ks
Neohodnoceno
Značka: Janod
U nás je to naživo
U nás je to naživo
Hračku si můžete prohlédnout na videu nebo na reálných fotkách, které pořizujeme s našimi dětmi během jejich bezprostřední hry.
Vlastní sklad
Vlastní sklad
Máme vlastní sklad a 99% zboží ihned k dispozici, Pokud tomu tak není, ihned Vás informujeme. Expedujeme každý pracovní den.
Jsme taky rodiče
Jsme taky rodiče
Všichni si pro naše děti přejeme to nejlepší. Proto vybíráme jen takové produkty, o jejichž kvalitě jsme přesvědčeni.
Naši ambasadoři a testeři
Naši ambasadoři a testeři
Naši testři si pro Vás ke vybraným hračkám připravili recenze, tipy na rozvojové hry a bojovky. Neváhejte a inspirujte se! :-)

Stohovací dřevěné kameny Janod série Sweet Cocoon.
Postavte si z dřevěných kamenů různé stavby nebo věže dle vlastní fantazie. Dřevěná stavebnice je vhodná pro budování, stohování a také pro hledání a procvičování rovnováhy. Hra s dřevěnými kostkami je zábavná ale také poučná a někdy i správně náročná. Dřevěné kameny jsou vhodné k procvičování jemné motoriky dětí.

Každá dřevěná kostka má hladký povrch. Sada obsahuje 20 ks dřevěných „kamenů“ různých velikostí a různých tvarů.

Vhodné pro děti: od 2 - 6 let
Rozměr produktu: 12 x 2,5 x 6 cm
Materiál: dřevo

Doplňkové parametry

Kategorie: Dřevěné stavebnice
Co hračka rozvíjí: jemná motorika, logika, myšlení, matematické dovednosti, prostorová představivost, koordinace oko-ruka, fantazie
Dle věku: Od 3 let, Od 4 let, Pro předškoláky, Od 6 let, Od 9 let
Materiál: Dřevo
Typ hračky: Hrajeme si, Učíme se, Skládáme
Vhodné pro: Kluka, Holku

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Francouzský výrobce přináší dětem hračky, kterou jsou zábavné, kreativní a pro děti vizuálně atraktivní. Dřevěné hračky jsou zárukou kvality, která přežívá už dlouhá desetiletí. Přeneste se díky značce Janod v čase a umožněte svým dětem hru s kvalitními dřevěnými hračkami.

V portfoliu značky Janod najdete jedinečné designové hračky pro děti od 12 měsíců do 9 let. Dřevěné hračky Janod staví na klasickém designu, ale zároveň dbají na vysokou kvalitu materiálů, nadčasovost a zábavu. Jsou to prostě hračky, po kterých sáhne dítě s radostí znovu a znovu každý den. Dřevěné hračky Janod umožňují dětem rozvíjet svou predstavivovosť a snít. Vytvářet si nové příběhy a tvořit trvalé vzpomínky na dětství.

Materiály použité v těchto hračkách stimulují dětskou hmatovou citlivost, jsou ekologické a bezpečné. Hračky jsou mimořádně odolné a vydrží celé generace.