hrát si a být spolu

Otestovali jsme vzdělávací hru od Djeco - Tyčinky

Matematika, prostorové vnímání, logika, tvořivost a skvělá hra i pro dospělé! To je hračka, která se jmenuje Tyčinky a je určena pro předškoláky i malé školáky. Na prázdninové procvičování jako dělané! A nejen to...
Dřevěné hračky patří  mezi nejoblíbenější, protože vynikají dlouhou životností, nerozbitností a jsou tak příjemné do ruky.

A v jednoduchosti je krása, což vám ukáže i tato hra DJECO EDULUDO TYČINKYVzdelavaci hra djeoc tycinky

Jak si s nimi hrát? Chytře!

V krabičce najdete 41 dřevěných tyčinek, které mají různé rozměry, jsou rozděleny na dílky malými zářezy, které jsou velmi příjemné na dotek. Se zářezy se počítá – mají vždycky přesnou délku tak, aby se z nich dal vytvořit obrazec.

Je tu také 24 různých předloh obrázků, které jsou rozděleny podle obtížnosti. Čím obtížnější, tím více hvězdiček, ale věřte, že budete postupovat velmi rychle a učenlivě. Do předloh děti skládají tyčinky přesně podle délky do obrazce, takže se cvičí v odhadu, představivosti, předvídavosti, a také v počítání jednotlivých dílků.

S pomocí rodičů si tak můžete hravou formou procvičit jednoduché sčítání a odčítání.

A jinak si buďte jisti, že děti se s touto hrou zabaví i samostatně.

A hlavně – to nejlepší nakonec. Tyčinky můžete vzít a zcela kreativně si s nimi složit své vlastní obrazce nebo skládat i prostorové obrázky. Vždyť je to stavebnice jako každá jiná. Ba dokonce podle fantazie ji můžete zkombinovat i s jinými podobnými stavebnicemi.

Třebaaaa… z ní postavit ohradu pro koníčky?

Jsme už sice daleko od matematiky, ale, proč ne? Možná v tom praktickém a řemeslném využití dřevěných tyčinek najdete ještě větší potěšení.

Jsme na vás zvědaví!

Vzdělávací hra tyčinky

Vzdělávací hra tyčinky

Vzdělávací hra tyčinky

Vzdělávací hra tyčinky

Vzdělávací hra tyčinky

Vzdělávací hra tyčinky

Pro souhlas s použitím analytických, personalizovaných a reklamních cookies klikněte na tlačítko "Souhlasím" Další informace

SouhlasímNastavení