Vilac - 3D dřevěný tangram - barevný

Neohodnoceno
Značka: Vilac
Zábavný dřevěný hlavolam pro děti od 5 let i dospělé. Uvnitř krabice najdete různé dřevěné díly, které se skládají podle velkého množství předloh do 2D a 3D obrázků. Skvělá hra na procvičení logiky, myšlení a prostorové představivosti.
Dostupnost Skladem (2 ks)
599 Kč
Vilac - 3D dřevěný tangram - barevný
Neohodnoceno
Značka: Vilac
U nás je to naživo
U nás je to naživo
Hračku si můžete prohlédnout na videu nebo na reálných fotkách, které pořizujeme s našimi dětmi během jejich bezprostřední hry.
Vlastní sklad
Vlastní sklad
Máme vlastní sklad a 99% zboží ihned k dispozici, Pokud tomu tak není, ihned Vás informujeme. Expedujeme každý pracovní den.
Jsme taky rodiče
Jsme taky rodiče
Všichni si pro naše děti přejeme to nejlepší. Proto vybíráme jen takové produkty, o jejichž kvalitě jsme přesvědčeni.
Naši ambasadoři a testeři
Naši ambasadoři a testeři
Naši testři si pro Vás ke vybraným hračkám připravili recenze, tipy na rozvojové hry a bojovky. Neváhejte a inspirujte se! :-)

3D dřevěný tangram - Vilac -  barevný

Zábavná vzdělávací hračka nejen pro děti od 5 let, ale i dospělé. V balení najdete dřevěné barevné díly a 50 různých obrázků. Úkolem je složit dřevěné díly do tvaru, jaký je na obrázku.

tangram_vilac

Z jakých materiálů je hračka vyrobena?

Jednotlivé díly jsou dřevěné. Jedná se o kvalitní dřevo, každý díl je perfektně opracovaný a má hladký povrch. Použity jsou barvy s atestem pro děti. Hračka splňuje veškeré normy vhodnosti pro děti.

tangram_vilac

Co hraní s tangramem rozvíjí?

Ideální hračka pro rozvoj chytrých hlaviček:-). Děti procvičí logiku, prostorovou představivost, myšlení a rozvíjí fantazii.

tangram_vilac

Doplňkové parametry

Kategorie: Waldorfské hračky
Co hračka rozvíjí: jemná motorika, logika, myšlení, matematické dovednosti, prostorová představivost
Dle věku: Pro předškoláky, Od 6 let, Od 9 let
Materiál: Dřevo
Typ hračky: Hrajeme si, Učíme se
Vhodné pro: Kluka, Holku

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Tradice, kvalita, originalita – tak bychom mohli stručně, ale výstižně popsat věhlasnou francouzskou značku, co zajišťuje dětskou radost i rozvoj již více jak 100 let. Byla založena v roce 1911 a od začátku se těší obrovské oblibě díky prvotřídnímu zpracování a použitému materiálu, kterým je nepřekonatelné dřevo.

V současnosti nabízí ve svých výrobcích nápaditou kombinaci promyšlených způsobů hraní a nádherný design s moderními prvky. Výjimečnost a nadčasovost dřevěných hraček Vilac dokládají i mnohá prestižní ocenění, kterými se může firma pochlubit. V roce 2010 sehrál jeden kousek z jejího portfolia důležitou roli jako maskot celého francouzského pavilonu na výstavě Expo.

Nabídka zahrnuje nejrůznější typy hraček, didaktické hry, puzzle, magnetky, stavebnice a další kousky, které nadchnou holky, kluky i jejich rodiče. Ve Vilac si zakládají na tom, aby jejich výrobky nebyly pouhými předměty, ale oblíbenci a společníci, které děti jen tak neomrzí a ke kterým se budou s láskou neustále vracet.

 

Podobné produkty

Mideer - Cestovní sada s vodním malováním - modrá MD4043
Small Foot - Motorická hračka housenka P03624-1