Senzorické pexeso - Janod

Neohodnoceno
Značka: Janod
Senzorické pexeso pro děti. Vyhrává ten, kdo jako první v kyblíku nahmatá 4 předměty, které jsou znázorněny na deskách. Pozor ale, pokud si vyberete kost, musíte všechny díly vrátit. Hra vhodná pro děti od 3 do 6 let. vyrábí značka Janod.
Dostupnost Skladem (1 ks)
769 Kč
Senzorické pexeso - Janod
Neohodnoceno
Značka: Janod
U nás je to naživo
U nás je to naživo
Hračku si můžete prohlédnout na videu nebo na reálných fotkách, které pořizujeme s našimi dětmi během jejich bezprostřední hry.
Vlastní sklad
Vlastní sklad
Máme vlastní sklad a 99% zboží ihned k dispozici, Pokud tomu tak není, ihned Vás informujeme. Expedujeme každý pracovní den.
Jsme taky rodiče
Jsme taky rodiče
Všichni si pro naše děti přejeme to nejlepší. Proto vybíráme jen takové produkty, o jejichž kvalitě jsme přesvědčeni.
Naši ambasadoři a testeři
Naši ambasadoři a testeři
Naši testři si pro Vás ke vybraným hračkám připravili recenze, tipy na rozvojové hry a bojovky. Neváhejte a inspirujte se! :-)

Senzorické pexeso - Janod

Senzorické pexeso vhodné pro děti od 3 do 6 let. Hra je určena pro 2 až 5 hráčů. V bavlněném sáčku jsou ukryté předměty. vyhrává ten hráč, který jako první nahmatá předměty znázorněné na hrací desce. 

Pozor ale, pokud si vyberete kost, musíte zase vše vrátit zpátky do pytlíku.

V balení najdete 21 dřevěných předmětů, bavlněný sáček a 5 hracích karet.

Doplňkové parametry

Kategorie: Senzorické hračky
Co hračka rozvíjí: jemná motorika, logika, myšlení, smyslové vnímání, tvary, barvy
Dle věku: Od 3 let, Od 4 let, Pro předškoláky
Materiál: Dřevo
Typ hračky: Hrajeme si
Vhodné pro: Kluka, Holku

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Francouzský výrobce přináší dětem hračky, kterou jsou zábavné, kreativní a pro děti vizuálně atraktivní. Dřevěné hračky jsou zárukou kvality, která přežívá už dlouhá desetiletí. Přeneste se díky značce Janod v čase a umožněte svým dětem hru s kvalitními dřevěnými hračkami.

V portfoliu značky Janod najdete jedinečné designové hračky pro děti od 12 měsíců do 9 let. Dřevěné hračky Janod staví na klasickém designu, ale zároveň dbají na vysokou kvalitu materiálů, nadčasovost a zábavu. Jsou to prostě hračky, po kterých sáhne dítě s radostí znovu a znovu každý den. Dřevěné hračky Janod umožňují dětem rozvíjet svou predstavivovosť a snít. Vytvářet si nové příběhy a tvořit trvalé vzpomínky na dětství.

Materiály použité v těchto hračkách stimulují dětskou hmatovou citlivost, jsou ekologické a bezpečné. Hračky jsou mimořádně odolné a vydrží celé generace.