Janod - dřevěná požární stanice a garáž s doplňky

Neohodnoceno
Značka: Janod
Krásná hasičská stanice a garáž Story Janod je ideální hračkou pro vaše malé hasiče._x000D_ Sestavte, zaparkujte, přistávejte s vrtulníkem a buďte připraveni vyhlásit poplach! S touto krásnou dřevěnou hasičskou stanicí si děti užijí hodiny zábavy. Stanice má tři patra, která jsou vzájemně propojena rampami. Na střeše je přistávací plocha pro vrtulník. Výtah mezi patry umožňuje přístup do všech pater._x000D_ Obsahuje: 2 dřevěná auta (sanitka, hasičské auto), vrtulník, semafor, 3 hasiče, dřevěný oheň, žebřík a hydrant.
Dostupnost Skladem (1 ks)
1 999 Kč
Janod - dřevěná požární stanice a garáž s doplňky
Neohodnoceno
Značka: Janod
U nás je to naživo
U nás je to naživo
Hračku si můžete prohlédnout na videu nebo na reálných fotkách, které pořizujeme s našimi dětmi během jejich bezprostřední hry.
Vlastní sklad
Vlastní sklad
Máme vlastní sklad a 99% zboží ihned k dispozici, Pokud tomu tak není, ihned Vás informujeme. Expedujeme každý pracovní den.
Jsme taky rodiče
Jsme taky rodiče
Všichni si pro naše děti přejeme to nejlepší. Proto vybíráme jen takové produkty, o jejichž kvalitě jsme přesvědčeni.
Naši ambasadoři a testeři
Naši ambasadoři a testeři
Naši testři si pro Vás ke vybraným hračkám připravili recenze, tipy na rozvojové hry a bojovky. Neváhejte a inspirujte se! :-)

Popis produktu není dostupný

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Francouzský výrobce přináší dětem hračky, kterou jsou zábavné, kreativní a pro děti vizuálně atraktivní. Dřevěné hračky jsou zárukou kvality, která přežívá už dlouhá desetiletí. Přeneste se díky značce Janod v čase a umožněte svým dětem hru s kvalitními dřevěnými hračkami.

V portfoliu značky Janod najdete jedinečné designové hračky pro děti od 12 měsíců do 9 let. Dřevěné hračky Janod staví na klasickém designu, ale zároveň dbají na vysokou kvalitu materiálů, nadčasovost a zábavu. Jsou to prostě hračky, po kterých sáhne dítě s radostí znovu a znovu každý den. Dřevěné hračky Janod umožňují dětem rozvíjet svou predstavivovosť a snít. Vytvářet si nové příběhy a tvořit trvalé vzpomínky na dětství.

Materiály použité v těchto hračkách stimulují dětskou hmatovou citlivost, jsou ekologické a bezpečné. Hračky jsou mimořádně odolné a vydrží celé generace.