Přece jen vám zakoupené zboží nevyhovuje a chcete ho v zákonné lhůtě 14 dnů vrátit? Je zboží poškozené? Nebo ho chcete jen vyměnit?  I to se může stát, my víme…

 

U nás je to opravdu jednoduché. Prvním krokem je vyplnění elektronického formuláře výše. Díky tomu, že používáme Retino, máte o své reklamaci nebo vratce vždy přehled.. Pokud si něčím nejste jistí, rádi vám poradíme na čísle +420 773 576 637.

 Všechny možnosti odeslání zboží najdete ve zmíněném elektronickém formuláři.

 Pokud jste se zbožím zakoupili i službu Jednoduché vrácení, stačí, abyste na balíček nalepili štítek, který  jste od nás dostali, a odnesli ho na jakoukoli pobočku Zásilkovny. Balíček doručí přímo k nám.

 Další možností je zvýhodněná doprava přes Zásilkovnu za 79 Kč. Pošleme Vám speciální kód, který nahlásíte na pobočce Zásilkovny. Obsluha vám sama vytiskne štítek, nalepí ho na zásilku a předá vám potvrzení o převzetí zásilky.

 Poslední možností volby dopravce je GLS.

 Pokud zvolíte vlastní dopravu, zboží, prosím, zasílejte na adresu:  PE SOLUTION s.r.o., Na Proutkách 292, Radonice, 250 73. Pokud jste vyplnili náš elektronický formulář, nemusíte do balíčku už nic dalšího dávat. Pokud formulář z nějakého důvodu nemůžete vyplnit, přiložte kopii dokladu o zakoupení (fakturu). Pro jistotu si, prosím, raději schovejte doklad o odeslání zboží. Víte, jak to s dopravci někdy chodí…

 Vracejte, prosím, nepoškozené zboží bez známek užívání a v původním nepoškozeném obalu.

 

REKLAMACE

Věříme v kvalitu našeho zboží, ale i tak si zboží zkontrolujte hned po vybalení z krabice a pamatujte, že máte záruku dva roky.

 Pokud je zboží poškozené nebo nefunkční, případně pokud došlo k poškození v průběhu dvou let od převzetí zásilky, máte možnost zboží reklamovat a zaslat nám ho jedním ze způsobů uvedených výše

 VRÁCENÍ ZBOŽÍ

Zakoupené zboží můžete vrátit bez udání důvodu do 14 dnů od jeho převzetí.

 Máme 7 pracovních dní na posouzení vráceného zboží. Ověřujeme především to, jestli je zboží nepoškozené, neopotřebované a v původním obalu. Po skončení této lhůty do 7 pracovních dní odesíláme peníze za vrácené zboží bezhotovostně na vámi uvedené číslo účtu.

Náklady na vrácení zboží nese kupující.