Vkládací puzzle rozvíjí zručnost i logické myšlení

Roztomilé puzzle pro nejmenší – i tak bychom mohli nazvat hračky v této kategorii, které kombinují veselý a nápaditý vzhled, pečlivé provedení a bohaté možnosti využití. „Vkládačky“ totiž mohou sloužit i jako pomůcky pro výuku barev, tvarů, číslovek či názvů nejrůznějších věcí.

Princip hraní je snadný. Úkolem vašeho zlatíčka bude vložit jednotlivé dílky tam, kam přesně pasují. A za odměnu se pokochá krásným obrázkem, který tak vznikne. V naší rozmanité nabídce najdete provedení jak pro holky, tak i pro kluky. Vyberte to nejlepší právě pro své zlatíčko!

Děti při hraní procvičí spoustu dovedností

Stejně jako všechny ostatní hračky v našem e-shopu, i vkládací puzzle přináší kromě zábavy také podporu rozvoje různých dovedností. Co všechno tedy dětem dá hraní s těmito skládačkami? Kromě zručnosti a logického myšlení budou příjemným způsobem zdokonalovat jemnou motoriku, prostorové vnímání, soustředěnost i paměť.

A na závěr pro vás máme tip, díky kterému se „vkládačka“ u vašeho malého šikuly stane ještě oblíbenější. Když složí obrázek, sedněte si společně a zkuste k němu vymyslet nějaký příběh.