Filtr

Ověřeno zákazníky

Kontakty

0 Kč 490 Kč

Dřevěná magnetická tabule včetně magnetů - Vilac - Farma - 80 dílů

Nádherná sada magnetů, jejíž součástí je i magnetická tabulka. Vypadá jako kniha, ve které najdete šuplíček s 80 dřevěný ...
Dočasně vyprodáno
489 Kč

Dřevěné magnety - Djeco - Farma - 24 dílů

Skladem
459 Kč

Dřevěné magnety - Vilac - Doprava - 20 ks

Dočasně vyprodáno
289 Kč
Samostatné magnetky pro děti

Krásné magnetky, které nadchnou holky i kluky

Když mohou děti něco někam lepit či nasazovat a znovu sundávat, jsou jak u vytržení. A proto tolik milují magnety, kterými velmijednoduše ozdobí ledničku v kuchyni, nábytek u sebe v pokojíčku a nejrůznější kovové plochy po celém bytě nebo domě. I když by se mohlo zdát, že jde jen o zábavu beze smyslu, opak je pravdou.

I takové hraní s magnety podporuje rozvoj v mnoha důležitých oblastech. Jelikož jsou to většinou menší kousky, manipulace s nimi procvičuje úchop, práci prstů a celkově jemnou motoriku.

A kromě toho si děti při umisťování magnetických obrázků zlepšují představivost, paměť a logické uvažování. Nesmíme ale zapomenout ani na to, že pojmenováváním vyobrazených motivů si rozšiřují slovní zásobu a učí se poznávat dosud nepoznané.

Kvalitní magnety zaručují super zábavu

V naší nabídce najdete nejen zajímavé, ale především perfektně zpracované hračky. Výjimkou není ani tato kategorie. Magnetky jsou velmi krásné a na první pohled uchvátí pečlivým a jedinečným provedením. Vyberte pro své zlatíčko ty nejhezčí!