FGR02181

299 Kč

349 Kč

50 Kč (14%)

ks

Oblíbená vzdělávací hra pro děti od 3 do 8 let. Více >>

Přidat do oblíbených produktů Poslat zprávu příteli Tisknout

Vzdělávací hra - Granna - Zajíc v pytli

Unikátní vzdělávací hra určená pro děti od 3 do 8 let. Hračka je doporučována asociací klinických logopedů a oceněna titulem „Správná hračka“.

Je to zajíc, nebo hruška, či snad ryba, nebo tužka? Zkus to poznat v neobvyklé hře tvého kamaráda dráčka Fráčka! Hra rozvíjí představivost, slovní zásobu a schopnost rozeznávat věci hmatem – děti při hře například vytahují z pytlíku různé tvary, snaží se je hmatem rozpoznat, pojmenovat a najít obdobný obrázek na hrací ploše. Návod v češtině i ve slovenštině. Může hrát i jedno dítě!

Hra umožňuje až tři herní varianty a je určena pro 1 až 6 hráčů ve věku od 3 do 8 let. Jako bonus je přiložena i sada nálepek a obrázek, na který si je děti mohou podle vlastní fantazie nalepit.

Co obsahuje:

     • 9 oboustranných karet
     • 27 obrázků
     • 30 figurek (po 5 figurkách v každé ze 6 barev)
     • pytlík
     • český a slovenský návod

         Co rozvíjí:

         Hra rozvíjí představivost, slovní zásobu a schopnost rozeznávat věci hmatem – děti totiž při hře například vytahují z pytlíku různé tvary, snaží se je hmatem rozpoznat a pak správně pojmenovat; v případě úspěchu pak ještě vyhledají obdobný obrázek na hrací ploše, aby na něj mohly umístit svou figurku.

          Materiál
          Tvrzený karton
          Dle věku
          Od 3 let, Od 4 let, Pro předškoláky, Od 6 let
          Typ hračky
          Hrajeme si, Učíme se
          Vhodné pro
          Kluka, Holku

          Kontaktujte nás!