Počítání bude jednoduché! Učíme se počítat s autíčkem do 10 - Janod je vhodný pro děti od 12 měsíců. Pomáhá s výukou čísel, barev, tvarů a velikostí.  Jsou-li dřevěné dílky správně sestaveny, vznikne zábavná rampa pro autíčko. Více >>
Můžete zakoupit jako dárek s přáním od Chytré opičky
Snadná výměna zboží do 14 dnů od převzetí
Doprava zdarma od 4 000 Kč

Pokud si přejete balíček doručit bezkontaktně, prosím napište to do poznámky k objednávce. Kurýr Vám bude dopředu volat a nechá balíček za dveřmi. (Možné pouze při platbě předem)

Ke každé objednávce dostanete samolepky na výrobu pokojíčku pro zvířátka z krabice.

Objednávky zasíláme i na Slovensko

+ 16 věrnostních bodů

Jak to funguje?

J08039

24 měsíců

Skladem

829 Kč s DPH

ks
Jsem Lucie a poradím Vám
Každý den od 8:00 do 22:00

Počítání bude jednoduché! Učíme se počítat s autíčkem do 10 - Janod je vhodný pro děti od 12 měsíců. Pomáhá s výukou čísel, barev, tvarů a velikostí.  Jsou-li dřevěné dílky správně sestaveny, vznikne zábavná rampa pro autíčko.

A může se jet do světa! Jen je třeba se naučit správně rozpoznávat barvy a jednotlivé dílky. To je vhodná metoda pro nejmenší děti, větší už mohou dávat pozor na vypsaná čísla na každém dílku a dávat si je do souvislostí.

Autíčko má nejen funkční rampu, do které přesně zapadají jeho kolečka, ale také uvnitř skládačky pěknou garáž. Lze ho tedy na noc uklidit a hračka tak tvoří nádhernou dekoraci dětského pokoje.

Děti se tak snadno naučí: barvy a číslovky, navíc metodou naprosto nenásilnou a zábavnou.

Také autíčko je díky dobré koncepci hračky (garáž na autíčko) výtečnou hračkou na cesty, dá se dobře sbalit.

Nádherná kreativní hračka z dílny francouzských designérů firmy Janod je podpořena nejen kvalitními materiály, nadčasovostí, ale také koresponduje s učením ve stylu Montessori. Materiály pochází z odpovědné lesní produkce. I tyto hračky jsou odolné a vydrží po generace. Přímo vybízí k tomu, aby si s nimi dítě hrálo.

Je to i krásný dárek, pokud chcete někoho obdarovat kvalitní a trvanlivou hračkou, která udělá mnoho radosti, a ještě podpoří výuku čísel a barev v delším věkovém období dítěte, od batolete po předškoláka.

Hračka podporuje soustředění, rozpoznávání barev a čísel a hledání logických souvislostí. Rozměry balení jsou 32,5 x 6,5 x 13,9 cm.

Klady a zápory

Hračky od Chytré opičky jsou vybírány do sortimentu velmi pečlivě a bývají i osobně vyzkoušené. Co doporučíme, za tím si stojíme. Dbáme na vysokou kvalitu hraček, zdravotní nezávadnost a chceme, aby hračky vydržely snad i celé generace. A to se daří.

 • pevný materiál
 • nezávadné barvy
 • roztomilé zpracování, které děti zaujme
 • vysoká funkčnost hračky
 • pestré barvy
 • lze sbalit i na cesty

Co hračka rozvíjí

Hračka Učíme se počítat s autíčkem do 10 - Janod je vhodnou hračkou pro rozpoznávání barev a číslic, zároveň zabaví dítě na dlouhé hodiny. Čas, který rodiče věnují dětem a kreativním hrám jim pomohou utvářet osobnost.

 • jemná motorika
 • soustředění
 • cit pro detail
 • rozpoznávání barev
 • trpělivost
 • radost ze stavění a výsledku
Materiál
Dřevo
Dle věku
Od 2 let, Od 3 let, Od 4 let, Pro předškoláky
Typ hračky
Hrajeme si, Učíme se
Vhodné pro
Kluka, Holku
Co hračka rozvíjí
jemná motorika, barvy, matematické dovednosti
Kontaktujte nás!

Dobře poradím

Každý den v týdnu od 8:00 do 22:00 h.

Rychle doručím

Společné hraní do druhého dne od objednávky

Točím videa

Zábava s hračkami v akci v přímém přenosu

Mám vlastní fotky

Rozbalené hračky zachycené u nás doma

Zobrazit všechny hračky s videem