hrát si a být spolu
Kulaté samolepky oživí celou zahradu. Samolepková sada s kulatými samolepkami – Janod -  Zahrada je pro děti od 3 let. Je skvělá pro tvořivé děti, které jednoduchým způsobem mohou vytvořit krásné obrázky.

 
Více >>
Můžete zakoupit jako dárek s přáním od Chytré opičky
Snadná výměna zboží do 14 dnů od převzetí
Doprava zdarma od 4 000 Kč

Pokud si přejete balíček doručit bezkontaktně, prosím napište to do poznámky k objednávce. Kurýr Vám bude dopředu volat a nechá balíček za dveřmi. (Možné pouze při platbě předem)

Ke každé objednávce dostanete samolepky na výrobu pokojíčku pro zvířátka z krabice.

Objednávky zasíláme i na Slovensko

+ 5 věrnostních bodů

Jak to funguje?

J07880

24 měsíců

Skladem

289 Kč s DPH

ks
Jsem Lucie a poradím Vám
PO - NE 8:00 - 22:00

Kulaté samolepky oživí celou zahradu. Samolepková sada s kulatými samolepkami – Janod -  Zahrada je pro děti od 3 let. Je skvělá pro tvořivé děti, které jednoduchým způsobem mohou vytvořit krásné obrázky.

Nalepením samolepky na odpovídající místo na obrázku vzniknou krásné obrázky s motivem zahrady, květin, ptáčků a zvířátek, které na zahradě můžete potkat.

Černé pozadí dává vyniknout roztomilým ilustracím, které jsou k zamilování pro malé i velké. Archy s nálepkami jsou součástí balení a vybírat si můžete samolepky sedmi barev (žlutá, oranžová, zelená, červená, růžová, tmavě modrá, světle modrá).

Postup vyrábění:

Odlepte samolepky z archu a vyzdobte obrázek podle předlohy (nebo své fantazie) a respektujte přitom velikosti jednotlivých dílků a kulatých samolepek.

Samolepková sada s kulatými samolepkami – Janod - Zahrada budou bavit jak nejmenší děti, tak i ty starší. Navíc se pobaví i rodiče!

Dítě si tak rozvíjí umělecký citjemnou motoriku, cit pro barvy, soustředění trpělivost. A také cit pro celek, protože obrázek bude vylepení úplně jiný než ten, který napoprvé vytáhnete z krásné krabičky.

Pevná, pěkná krabička se hodí jako úložný prostor pro rozpracované dílo.

Každý z pěti obrázků se také může stát skvělým dárkem pro někoho, koho máte rádi nebo pro paní učitelku.

Co obsahuje:

 • 5 předloh obrázků k dozdobení
 • 7 listů samolepek (7 barev, 3 různé velikosti)
 • 1 brožura s modely a pokyny

Nádherná kreativní hračka z dílny francouzských designérů firmy Janod (jejíž historie sahá až do roku 1970) je podpořena nejen kvalitními materiály, nadčasovostí, ale také koresponduje s učením ve stylu Montessori. Materiály pochází z odpovědné lesní produkce. I tyto hračky jsou odolné a vydrží po generace.

V roce 2017 se firma Janod stala vítězem BABY FOREST faun Consumer´s Voice na veletrhu Kind & Jugend v Kolíně nad Rýnem.

Rozměry produktu: 11,8, x 20,7 cm.

Materiál: tvrdý karton

Klady a zápory

Hračky od Chytré opičky jsou vybírány do sortimentu velmi pečlivě a bývají i osobně vyzkoušené. Co doporučíme, za tím si stojíme. Dbáme na vysokou kvalitu hraček, zdravotní nezávadnost a chceme, aby hračky vydržely snad i celé generace. A to se daří.

 • kvalitní pevný karton
 • krásný roztomilý obrázek a bezpečné tvoření bez nepořádku
 • vhodné na cesty
 • skvělý dárek

Co hračka rozvíjí

Hračka Samolepková sada s kulatými samolepkami – Janod - Zahrada zábavnou formou rozvíjí jemnou motoriku, cit pro detail, rozeznávání barev, tvarů a soustředění. Čas, který s dětmi nad hrami strávíte, se pozitivně odrazí v rozvoji jejich osobnosti. A ještě utužíte rodinné vztahy!

 • jemnou motoriku
 • koordinace oko-ruka
 • rozpoznávání barev a jejich zařazování
 • soustředění
 • trpělivost
 • zručnost prstíků, umělecký cit
Materiál
Ostatní
Dle věku
Od 3 let, Od 4 let, Pro předškoláky, Od 6 let
Typ hračky
Tvoříme
Vhodné pro
Kluka, Holku
Kontaktujte nás!

Dobře poradím

Každý den v týdnu od 8:00 do 22:00 h.

Rychle doručím

Společné hraní do druhého dne od objednávky

Točím videa

Zábava s hračkami v akci v přímém přenosu

Mám vlastní fotky

Rozbalené hračky zachycené u nás doma

Zobrazit všechny hračky s videem
Pro souhlas s použitím analytických, personalizovaných a reklamních cookies klikněte na tlačítko "Souhlasím" Další informace

SouhlasímNastavení