3 věrnostní body do věrnostního systému
DJECO

Omalovánky pro kluky a holky s vyvýšeným sametovým povrchem, díky kterému mladší děti nepřetáhnou a ti starší ocení originální vzhled výsledného obrázku. Příjemné na dotek! Více

Kód produktu: ADJ09626 Doprava a platba

Sametové malování - Djeco - Pohádková země

Omalovánky pro děti s pohlazením sametu vhodné pro děti od 6 do 10 let. Sametové omalovánky nenechají kluky a holky přetáhnout. Okraje obrázků jsou krásně vyvýšené a díky tomu si děti při kreativním kreslení snadněji uhlídají, aby nepřetáhly. Omalovánky pro kluky i holky podporující radost z umělecké činnosti, navíc až budou hotové, budete mít parádní dárek pro babičku a dědečka. Tyto krásné omalovánky zabaví nejen děti na dlouhou dobu, ale také lákají k doteku. Zkuste je!

Mladší děti přivítají okraje proti přetahování a ty starší zase ocení originální vzhled omalovánky díky sametovému vyvýšení.

Dětské omalovánky s pohádkovým motivem pro starší děti. V balení jsou celkem 4 kusy. Můžete na ně kreslit pastelkami, fixami a voskovkami.

Obrázky jsou jako stvořené k zarámování. Nadělají parádu v každém dětském pokoji.

Co obsahuje:

  • 4 ks omalovánek se zvýšenými okraji a sametovým povrchem

Rozměry balení: 22*23cm

Co rozvíjí:

Malování a kreslení rozvíjí u dětí umělecké nadání, estetické cítění, kreativitu a podporuje rozvoj jejich fantazie. Rozvoj gramomotoriky.


Parametry

Materiál Ostatní
Dle věku Od 6 let, Od 9 let
Typ hračky Tvoříme
Vhodné pro Holku

Produkty, u kterých jsme pro Vás připravili video z testování12