Úklid může být zábava! Sada na uklízení - Janod je vhodná pro děti od 3 let. Funkční uklízecí sada pro děti: smeták, mop, kyblík, košťátko a lopatka rozhodně nezůstanou bez práce. Zábavná forma úklidu pro nejmenší děti. Více >>
Můžete zakoupit jako dárek s přáním od Chytré opičky
Snadná výměna zboží do 14 dnů od převzetí
Doprava zdarma od 4 000 Kč

Pokud si přejete balíček doručit bezkontaktně, prosím napište to do poznámky k objednávce. Kurýr Vám bude dopředu volat a nechá balíček za dveřmi. (Možné pouze při platbě předem)

Ke každé objednávce dostanete samolepky na výrobu pokojíčku pro zvířátka z krabice.

Objednávky zasíláme i na Slovensko

+ 16 věrnostních bodů

Jak to funguje?

J06588

24 měsíců

Skladem - odesíláme hned

829 Kč s DPH

ks
Jsem Lucie a poradím Vám
Každý den od 8:00 do 22:00

Úklid může být zábava! Sada na uklízení - Janod je vhodná pro děti od 3 let. Funkční uklízecí sada pro děti: smeták, mop, kyblík, košťátko a lopatka rozhodně nezůstanou bez práce. Zábavná forma úklidu pro nejmenší děti.

Naprosto perfektní je, že uklízecí sada je plně funkční a nějaké to zametání i uklízení nemotornýma dětskýma ručičkama vydrží, takže dítě bude mít radost z pořádně vykonané práce, do které se může naplno opřít. Zatočme tedy s nepořádkem naplno!

A nemotorné ručičky se stanou šikovnějšími a šikovnějšími.

Hračky jsou vyrobené z kvalitních materiálů, dobře a pevně zpracované tak, aby pro ně úklid byl hračka. Náčiní má pevnou dřevěnou a kovovou konstrukci. Děti tak mohou pomoci rodičů s nepořádkem a cítit se skvěle. Jsou něco platné a dělají to, co dospělí! A jde jim to!

Hra obsahuje:

  • smeták
  • mop
  • kyblík
  • košťátko na smetání a lopatka

Nádherná didaktická hračka z všednodenní praxe z dílny francouzských designérů firmy Janod (jejíž historie sahá až do roku 1970) je podpořena nejen kvalitními materiály, nadčasovostí, ale také koresponduje s učením ve stylu Montessori. Materiály pochází z odpovědné lesní produkce. I tyto hračky jsou odolné a vydrží po generace.

V roce 2017 se firma Janod stala vítězem BABY FOREST faun Consumer´s Voice na veletrhu Kind & Jugend v Kolíně nad Rýnem.

Rozměry produktu: 14 x 3 x 63 cm.

Klady a zápory

Hračky od Chytré opičky jsou vybírány do sortimentu velmi pečlivě a bývají i osobně vyzkoušené. Co doporučíme, za tím si stojíme. Dbáme na vysokou kvalitu hraček, zdravotní nezávadnost a chceme, aby hračky vydržely snad i celé generace. A to se daří.

  • kvalitní zpracování hračky a odolnost materiálů
  • praktická hračka pro motivaci učení práce v rodině

Co hračka rozvíjí

Hračka Sada na uklízení - Janod zábavnou formou rozvíjí motoriku, cit pro úklid a s pocitem úspěchu zapojuje dítě aktivně do života v rodině.

  • koordinace pohybů
  • motorickou zručnost
  • cit pro pořádek
  • vytváří rodinnou soudržnost
Materiál
Dřevo, Ostatní
Dle věku
Od 3 let, Od 4 let, Pro předškoláky, Od 6 let
Typ hračky
Hrajeme si
Vhodné pro
Kluka, Holku
Co hračka rozvíjí
napodobování, hrubá motorika
Kontaktujte nás!

Dobře poradím

Každý den v týdnu od 8:00 do 22:00 h.

Rychle doručím

Společné hraní do druhého dne od objednávky

Točím videa

Zábava s hračkami v akci v přímém přenosu

Mám vlastní fotky

Rozbalené hračky zachycené u nás doma

Zobrazit všechny hračky s videem