Nádherné kartonové puzzle z 24 kusů pro děti od 3 let je díky roztomilému obrázku a pevnému kartonu ideálním prvním puzzle pro vaše dítě. Bude si tříbit pozornost, logické myšlení a paměť. Více >>
Můžete zakoupit jako dárek s přáním od Chytré opičky
Snadná výměna zboží do 14 dnů od převzetí
Doprava zdarma od 4 000 Kč

Pokud si přejete balíček doručit bezkontaktně, prosím napište to do poznámky k objednávce. Kurýr Vám bude dopředu volat a nechá balíček za dveřmi. (Možné pouze při platbě předem)

Ke každé objednávce dostanete samolepky na výrobu pokojíčku pro zvířátka z krabice.

Objednávky zasíláme i na Slovensko

+ 8 věrnostních bodů

Jak to funguje?

J02661

24 měsíců

Skladem

419 Kč s DPH

ks
Jsem Lucie a poradím Vám
Každý den od 8:00 do 22:00

Nádherné kartonové puzzle24 kusů pro děti od 3 let je díky roztomilému obrázku a pevnému kartonu ideálním prvním puzzle pro vaše dítě. Bude si tříbit pozornost, logické myšlení a paměť.

Najděte co nejdříve jednotlivé obrázky, složte pohádku, která vás bude bavit. Před vámi se rozvine svět, o kterém si budete chtít vyprávět. Vymýšlejte své vlastní pohádky. Součástí balení je i plakát celého obrázku, děti tak mohou skládat obrázek podle něj a učit se tak vztahu mezi jednotlivými dílky a celkem na plakátu.

Kufřík je praktický, pevný se zavíráním a má praktické ucho, za které ho můžete snadno přenášet. Ideální hračka na cesty.

Pevný a krásný kufřík je i vkusnou dekorací v dětském pokoji, takže puzzle vám nikdy nikde nebude překážet. Každý dílek je vyroben z kvalitního kartonu, dlouho vydrží i neobratné dětské zacházení a dílky do sebe perfektně zapadají. Puzzle má 24 kusů a rozměry 50 x 40 cm.

Uvažujete-li o pěkném dárku, toto je dobrý tip!

Nádherná kreativní hračka z dílny francouzských designérů firmy Janod (jejíž historie sahá až do roku 1970) je podpořena nejen kvalitními materiály, nadčasovostí, ale také koresponduje s učením ve stylu Montessori. Materiály pochází z odpovědné lesní produkce. I tyto hračky jsou odolné a vydrží po generace.

V roce 2017 se firma Janod stala vítězem BABY FOREST faun Consumer´s Voice na veletrhu Kind & Jugend v Kolíně nad Rýnem.

Klady a zápory

Hračky od Chytré opičky jsou vybírány do sortimentu velmi pečlivě a bývají i osobně vyzkoušené. Co doporučíme, za tím si stojíme. Dbáme na vysokou kvalitu hraček, zdravotní nezávadnost a chceme, aby hračky vydržely snad i celé generace. A to se daří.

  • pevný materiál, karton
  • nezávadné barvy
  • kvalitní zpracování
  • roztomilé ilustrace
  • lze sbalit i na cesty, pevné ucho
  • pěkná dekorace v dětském pokojíčku

Co hračka rozvíjí

Skládačka Puzzle v kufříku – Janod - Pohádky jsou pro děti ideální hračkou pro rozvíjení jemné motoriky, šikovnosti a fantazie. Čas, který rodiče věnují dětem a kreativním hrám jim pomohou rozvíjet osobnost.

 • jemná motorika
 • prostorové vnímání a představivost
 • trpělivost a radost z výsledků
 • koordinaci oko-ruka
 • soustředění
 • vyprávění a rozvoj fantazie

 

 

Jak se s hračkou hraje?

Sestavte puzzle podle obrázkové předlohy nebo zvolte těžší variantu a zkuste to bez ní. Povídejte si o tom, co na obrázku vidíte, jaký příběh se tam odehrává.

Děti, které rády soutěží mohou závodit, kdo dřív puzzle sestaví. Zkuste si puzzle sestavit dohromady celá rodina, je to skvělý pomocník k upevňování vztahů.

Děti také mohou podle složeného puzzle zkusit namalovat obrázek.

Toto dětské puzzle má navíc pod ilustrací vyobrazené předměty, které mají děti za úkol najít na obrázku.

Materiál
Tvrzený karton
Dle věku
Od 3 let, Od 4 let
Puzzle - počet dílků
1 - 24
Typ hračky
Hrajeme si, Skládáme
Vhodné pro
Kluka, Holku
Co hračka rozvíjí
jemná motorika
Kontaktujte nás!

Dobře poradím

Každý den v týdnu od 8:00 do 22:00 h.

Rychle doručím

Společné hraní do druhého dne od objednávky

Točím videa

Zábava s hračkami v akci v přímém přenosu

Mám vlastní fotky

Rozbalené hračky zachycené u nás doma

Zobrazit všechny hračky s videem