hrát si a být spolu
Nádherné kartonové puzzle z 24 kusů pro děti od 3 let je díky roztomilému obrázku a pevnému kartonu ideálním prvním puzzle pro vaše dítě. Bude si tříbit pozornost, logické myšlení a paměť. Více >>
Můžete zakoupit jako dárek s přáním od Chytré opičky
Snadná výměna zboží do 14 dnů od převzetí
Doprava zdarma od 4 000 Kč

Pokud si přejete balíček doručit bezkontaktně, prosím napište to do poznámky k objednávce. Kurýr Vám bude dopředu volat a nechá balíček za dveřmi. (Možné pouze při platbě předem)

Ke každé objednávce dostanete samolepky na výrobu pokojíčku pro zvířátka z krabice.

Objednávky zasíláme i na Slovensko

+ 8 věrnostních bodů

Jak to funguje?

J02661

24 měsíců

Skladem - odesíláme hned

419 Kč s DPH

ks
Jsem Lucie a poradím Vám
Každý den od 8:00 do 22:00
Kamenná prodejna Praha 9
Po, Út, Čt, Pá: 9:00 - 16:00
St: 9:00-17:00
Pod Harfou 981/25
Praha 9, Vysočany

Nádherné kartonové puzzle24 kusů pro děti od 3 let je díky roztomilému obrázku a pevnému kartonu ideálním prvním puzzle pro vaše dítě. Bude si tříbit pozornost, logické myšlení a paměť.

Najděte co nejdříve jednotlivé obrázky, složte pohádku, která vás bude bavit. Před vámi se rozvine svět, o kterém si budete chtít vyprávět. Vymýšlejte své vlastní pohádky. Součástí balení je i plakát celého obrázku, děti tak mohou skládat obrázek podle něj a učit se tak vztahu mezi jednotlivými dílky a celkem na plakátu.

Kufřík je praktický, pevný se zavíráním a má praktické ucho, za které ho můžete snadno přenášet. Ideální hračka na cesty.

Pevný a krásný kufřík je i vkusnou dekorací v dětském pokoji, takže puzzle vám nikdy nikde nebude překážet. Každý dílek je vyroben z kvalitního kartonu, dlouho vydrží i neobratné dětské zacházení a dílky do sebe perfektně zapadají. Puzzle má 24 kusů a rozměry 50 x 40 cm.

Uvažujete-li o pěkném dárku, toto je dobrý tip!

Nádherná kreativní hračka z dílny francouzských designérů firmy Janod (jejíž historie sahá až do roku 1970) je podpořena nejen kvalitními materiály, nadčasovostí, ale také koresponduje s učením ve stylu Montessori. Materiály pochází z odpovědné lesní produkce. I tyto hračky jsou odolné a vydrží po generace.

V roce 2017 se firma Janod stala vítězem BABY FOREST faun Consumer´s Voice na veletrhu Kind & Jugend v Kolíně nad Rýnem.

Klady a zápory

Hračky od Chytré opičky jsou vybírány do sortimentu velmi pečlivě a bývají i osobně vyzkoušené. Co doporučíme, za tím si stojíme. Dbáme na vysokou kvalitu hraček, zdravotní nezávadnost a chceme, aby hračky vydržely snad i celé generace. A to se daří.

  • pevný materiál, karton
  • nezávadné barvy
  • kvalitní zpracování
  • roztomilé ilustrace
  • lze sbalit i na cesty, pevné ucho
  • pěkná dekorace v dětském pokojíčku

Co hračka rozvíjí

Skládačka Puzzle v kufříku – Janod - Pohádky jsou pro děti ideální hračkou pro rozvíjení jemné motoriky, šikovnosti a fantazie. Čas, který rodiče věnují dětem a kreativním hrám jim pomohou rozvíjet osobnost.

 • jemná motorika
 • prostorové vnímání a představivost
 • trpělivost a radost z výsledků
 • koordinaci oko-ruka
 • soustředění
 • vyprávění a rozvoj fantazie

 

 

Materiál
Tvrzený karton
Dle věku
Od 3 let, Od 4 let
Puzzle - počet dílků
1 - 24
Typ hračky
Hrajeme si, Skládáme
Vhodné pro
Kluka, Holku
Co hračka rozvíjí
jemná motorika
Kontaktujte nás!

Dobře poradím

Každý den v týdnu od 8:00 do 22:00 h.

Rychle doručím

Společné hraní do druhého dne od objednávky

Točím videa

Zábava s hračkami v akci v přímém přenosu

Mám vlastní fotky

Rozbalené hračky zachycené u nás doma

Zobrazit všechny hračky s videem