hrát si a být spolu
Ideální puzzle pro malé začátečníky. Každé zvířátko sestavíte z různého počtu dílů. Začíná se na třech dílech a končí na šesti. Oblíbený motiv známých zvířátek z farmy. Více >>
Můžete zakoupit jako dárek s přáním od Chytré opičky
Snadná výměna zboží do 14 dnů od převzetí
Doprava zdarma od 4 000 Kč

Pokud si přejete balíček doručit bezkontaktně, prosím napište to do poznámky k objednávce. Kurýr Vám bude dopředu volat a nechá balíček za dveřmi. (Možné pouze při platbě předem)

Ke každé objednávce dostanete samolepky na výrobu pokojíčku pro zvířátka z krabice.

Objednávky zasíláme i na Slovensko

+ 5 věrnostních bodů

Jak to funguje?

PTC079

24 měsíců

Skladem

289 Kč s DPH

ks
Jsem Lucie a poradím Vám
PO - NE 8:00 - 22:00

Puzzle pro začátečníky - Petitcollage - Domácí zvířátka s mláďátkem

Puzzle pro nejmenší je vhodnou skládačkou pro děti již od 2 let. Odolné puzzle z tvrdého papíru obsahuje 18 dílů kartonových částí, ze kterých sestavíte 4 obrázky s motivem domácích zvířátek. Puzzle je hodně pevné, vyrobené z ekologických materiálů. Na pestré barvy byl použit inkoust z rostlin.

Na každém obrázku zvířátka je vždy maminka a její mláďátko, díky tomu jsou obrázky opravdu roztomilé.

Každý roztomilý obrázek sestavíte z různého poštu dílů. Je to tedy ideální puzzle pro začátečníky. Začněte tím nejjednodušším a postupně skládejte obrázky, které mají více dílů puzzle. Zvířátka jsou k sobě elegantně spojena a postavíte si zvířátko třídílné, čtyřdílné, pětidílné i šestidílné.

Rozměry jednoho dílu jsou  přibližně 6x9 cm.

Díky tomu, že je karton silný a tvrzený je puzzle velice odolné.

Celé puzzle je uložené v pěkné kartonové krabici, je dostatečně pevná na jeho úschovu. Díky pěknému balení, je toto puzzle pro naše nejmladší vhodné i jako dárek pro kluky i holky.

Po sestavení těchto krásných puzzlí můžete společně s dětmi vymyslet příběh a vyprávět si ho nad obrázky nebo dětem pojmenujte zvířátka a ukažte jim, jaké vydávají zvuky.

Skládání puzzlí rozvíjí jemnou motoriku, logiku, podporuje rozvoj myšlení. Společné skládání puzzlí také zároveň rozvíjí společné pouto mezi členy rodiny.

Z puzzle sestavíte 4 obrázky zvířátek s jejich mláďátkem - slepičku a kuřátky, ovečku s jehňátkem, kravičku s telátkem a prasátko se selátkem.

Materiál
Tvrzený karton
Dle věku
Od 2 let, Od 3 let
Puzzle - počet dílků
1 - 24
Typ hračky
Skládáme
Vhodné pro
Kluka, Holku
Kontaktujte nás!

Dobře poradím

Každý den v týdnu od 8:00 do 22:00 h.

Rychle doručím

Společné hraní do druhého dne od objednávky

Točím videa

Zábava s hračkami v akci v přímém přenosu

Mám vlastní fotky

Rozbalené hračky zachycené u nás doma

Zobrazit všechny hračky s videem
Pro souhlas s použitím analytických, personalizovaných a reklamních cookies klikněte na tlačítko "Souhlasím" Další informace

SouhlasímNastavení