hrát si a být spolu
Počítání bude jednoduché! Počítací dřevěné kostky - Janod jsou vhodné pro děti od 3 do 6 let. Učí barvy, tvary, předvídání, počty a sčítání i odčítání.  Počítání je koncipováno jako učení počítání do pěti, ale pro ty první počty zábavnou formou můžete s dětmi rovnou trénovat sčítání a odčítání. Více >>
Můžete zakoupit jako dárek s přáním od Chytré opičky
Snadná výměna zboží do 14 dnů od převzetí
Doprava zdarma od 4 000 Kč

Pokud si přejete balíček doručit bezkontaktně, prosím napište to do poznámky k objednávce. Kurýr Vám bude dopředu volat a nechá balíček za dveřmi. (Možné pouze při platbě předem)

Ke každé objednávce dostanete samolepky na výrobu pokojíčku pro zvířátka z krabice.

Objednávky zasíláme i na Slovensko

+ 15 věrnostních bodů

Jak to funguje?

J05071

24 měsíců

Skladem - odesíláme hned

769 Kč s DPH

ks
Jsem Lucie a poradím Vám
Každý den od 8:00 do 22:00
Kamenná prodejna Praha 9
Po, Út, Čt, Pá: 9:00 - 16:00
St: 9:00-17:00
Pod Harfou 981/25
Praha 9, Vysočany

Počítání bude jednoduché! Počítací dřevěné kostky - Janod jsou vhodné pro děti od 3 do 6 let. Učí barvy, tvary, předvídání, počty a sčítání i odčítání.  Počítání je koncipováno jako učení počítání do pěti, ale pro ty první počty zábavnou formou můžete s dětmi rovnou trénovat sčítání a odčítání.

Děti se již v brzkém věku naučí počítat a dávat do souvislostí viděné, když kostičky přibývají a když ubývají. První radost z matematiky je na světě!

A jak se matematikou začíná, tak se i končí, takže zdánlivě jednoduchá počítačka od batolecího věku, procvičovaná ve školkovém věku notně ulehčí vstup do školy. Dítě bude mít náskok, protože již bude mít zafixovánu vizuální podobu počtů od jedné do pěti.

A nic vám nebrání počítat dál nad pětku a skládat i různobarevné počty. V základní výbavě je návod na skládání (předloha), ale můžete postupovat dle své fantazie.

Svou roli hrají i barvy a šikovnost prstíků při vkládání jednotlivých kostek.

Děti se tak snadno naučí: barvy a číslovky a manuální zručnost.

Nádherná kreativní hračka z dílny francouzských designérů firmy Janod je podpořena nejen kvalitními materiály, nadčasovostí, ale také koresponduje s učením ve stylu Montessori. Materiály pochází z odpovědné lesní produkce. I tyto hračky jsou odolné a vydrží po generace. Přímo vybízí k tomu, aby si s nimi dítě hrálo.

Je to i krásný dárek, pokud chcete někoho obdarovat kvalitní a trvanlivou hračkou, která udělá mnoho radosti, a ještě podpoří výuku čísel a barev v delším věkovém období dítěte, od batolete po předškoláka.

Hračka podporuje soustředění, rozpoznávání barev a čísel a hledání logických souvislostí. Rozměry balení jsou 23,5 x 18,5 x 4,5 cm.

Klady a zápory

Hračky od Chytré opičky jsou vybírány do sortimentu velmi pečlivě a bývají i osobně vyzkoušené. Co doporučíme, za tím si stojíme. Dbáme na vysokou kvalitu hraček, zdravotní nezávadnost a chceme, aby hračky vydržely snad i celé generace. A to se daří.

 • kvalitní dřevo
 • nezávadné barvy
 • praktické zpracování, které vydrží veškerou manipulaci
 • vysoká funkčnost hračky
 • pestré barvy
 • lze sbalit i na cesty

Co hračka rozvíjí

Hračka Počítací dřevěné kostky - Janod je vhodnou hračkou pro rozpoznávání barev a číslic, zároveň zabaví dítě na dlouhé hodiny. Čas, který rodiče věnují dětem a kreativním hrám jim pomohou utvářet osobnost.

 • jemná motorika
 • matematické dovednosti
 • soustředění
 • rozpoznávání barev
 • trpělivost
 • radost ze stavění a počítání a výsledku

 

Kontaktujte nás!

Dobře poradím

Každý den v týdnu od 8:00 do 22:00 h.

Rychle doručím

Společné hraní do druhého dne od objednávky

Točím videa

Zábava s hračkami v akci v přímém přenosu

Mám vlastní fotky

Rozbalené hračky zachycené u nás doma

Zobrazit všechny hračky s videem