hrát si a být spolu
Opravdově roztomilé pexeso pro nejmenší! Pexeso – Ludattica - Kočky – 40 dílů – Reálné obrázky je vhodné pro děti od 3 let. Krásná krabička obsahuje pexeso z velmi odolného, tvrdého kartonu s reálnými obrázky kočiček. Čtyřicet dílů vás zabaví na hodně dlouho! Více >>
Můžete zakoupit jako dárek s přáním od Chytré opičky
Snadná výměna zboží do 14 dnů od převzetí
Doprava zdarma od 4 000 Kč

Pokud si přejete balíček doručit bezkontaktně, prosím napište to do poznámky k objednávce. Kurýr Vám bude dopředu volat a nechá balíček za dveřmi. (Možné pouze při platbě předem)

-60%

Ke každé objednávce dostanete samolepky na výrobu pokojíčku pro zvířátka z krabice.

Objednávky zasíláme i na Slovensko

+ 2 věrnostní body

Jak to funguje?

58082

24 měsíců

Skladem

116 Kč s DPH

289 Kč s DPH

60% (173 Kč s DPH)

ks
Jsem Lucie a poradím Vám
PO - NE 8:00 - 22:00

Opravdově roztomilé pexeso pro nejmenší! Pexeso – Ludattica - Kočky – 40 dílů – Reálné obrázky je vhodné pro děti od 3 let. Krásná krabička obsahuje pexeso z velmi odolného, tvrdého kartonu s reálnými obrázky kočiček. Čtyřicet dílů vás zabaví na hodně dlouho!

Ideální na cesty, na dovolenou nebo na školní či školkové pobyty (vydrží dlouho a rozhodně z něj děti nevyrostou jen tak!).

Děti zaujme hlavně barevné zpracování a roztomilé fotografie kočiček. Krabička je pevná, dárková a zároveň slouží k uložení pexesa.

Krásná edukativní hračka od italské značky Ludattica je úžasná svým nápaditým zpracováním a hezkým balením, které je ideální jako dárek pro všechny věkové kategorie.

Obsahuje:

  • 40 kusů pexesa s tématikou koček

Hra Pexeso – Ludattica - Kočky – 40 dílů – Reálné obrázky rozvíjí paměť, prostorové vnímání a logické myšlení. Hračky a hry od Opičky se s radostí podílí na zábavě a hrách, které podporují šťastný rozvoj vašich dětí.

Rozměr krabice: 12,3 x 12,3 x 12,3 cm

Klady a zápory

Hračky od Chytré opičky jsou vybírány do sortimentu velmi pečlivě a bývají i osobně vyzkoušené. Co doporučíme, za tím si stojíme. Dbáme na vysokou kvalitu hraček, zdravotní nezávadnost a chceme, aby hračky vydržely snad i celé generace a spotřební výrobky s vámi byly co nejdéle.

  • krásné balení
  • pevné zpracování

Co hračka rozvíjí

Pexeso – Ludattica  - Kočky – 40 dílů – Reálné obrázky rozvíjí krátkodobou paměť, postřeh, zrakové vnímání a asociace. Naše hračky a výrobky se s radostí podílí na zábavě a hrách, které podporují šťastný rozvoj vašich dětí.

  • jemnou motoriku
  • zrak
  • krátkodobou paměť
  • smysl pro hru
  • postřeh
Materiál
Tvrzený karton
Dle věku
Od 3 let, Od 4 let, Pro předškoláky, Od 6 let, Od 9 let
Typ hračky
Hrajeme si
Vhodné pro
Kluka, Holku
Co hračka rozvíjí
logika, myšlení, paměť
Kontaktujte nás!

Dobře poradím

Každý den v týdnu od 8:00 do 22:00 h.

Rychle doručím

Společné hraní do druhého dne od objednávky

Točím videa

Zábava s hračkami v akci v přímém přenosu

Mám vlastní fotky

Rozbalené hračky zachycené u nás doma

Zobrazit všechny hračky s videem
Pro souhlas s použitím analytických, personalizovaných a reklamních cookies klikněte na tlačítko "Souhlasím" Další informace

SouhlasímNastavení