OrtoNature Masážní ortopedické podložky Krokodýl - měkké

Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje

219 Kč
ks
ORTONATURE

Masážní podložky ORTONATURE v dizajnu Krokodýl se krásně hodí do dětských pokojíčků a herniček. Tak co, kdo vyzkouší, jestli Vás krokodýl kousne, když na podložku stoupnete? Podložky jsou vyrobeny z vysoce kvalitního PVC (polyvinylchloridu) bez BPA a ftalátů, jsou trvanlivé, snadno omyvatelné a budou sloužit mnoho let. Poskládejte si pro děti i sebe kobereček nebo dráhu z podložek pro zdraví Vašich chodidel. Více

Kód produktu: ON63947 Doprava a platba

Masážní podložky ORTONATURE v dizajnu Krokodýl se krásně hodí do dětských pokojíčků a herniček. Tak co, kdo vyzkouší, jestli Vás krokodýl kousne, když na podložku stoupnete? Poskládejte si pro děti i sebe kobereček nebo dráhu z podložek pro zdraví Vašich chodidel. Chytrá opička Vám nabízí širokou škálu textur a barev puzzlíkových podložek, které můžete využít jak pro hru, učení nebo cvičení. Slouží i jako hezký doplňek detských pokojíčku nebo herniček ve školkách nebo detských skupinách.

Masážní podložky ORTONATURE jsou vyrobeny z vysoce kvalitního PVC (polyvinylchloridu) bez BPA a ftalátů, které jsou trvanlivé, snadno omyvatelné a budou sloužit mnoho let. Široká škála textur a barev podložek zvyšuje představivost, zlepšuje krevní oběh, podporuje korekci plochých nohou, pomáhá odstraňovat otoky nohou a rozvíjí vestibulární systém. 

Rozměr: 25 x 25 cm.

Konzultujte cvičení na masážní podložce se svým ortopedem nebo instruktorem fyzikální terapie.

Co na to náš tester?

Recenze od Inny

TVRDOST PODLOŽEK

Tyto masážní podložky si můžete vybrat v měkké či tvrdé variantě.

Měkké – jemně stimulují a masírují chodidla. Podporují aktivitu svalů.

Tvrdé – prokrvují (zahřívají) nohy, chůze je intenzivnější. Posilují svaly.

Pokud jste se s podlahou ještě nesetkali, věřte, že až Vám přijde domů, budete si připadat jako na té nejlepší masáži. Děti jsou z podlah také nadšené a rády vymýšlí do jakého obrazce či koberce podlahu sestaví. Budete se divit, co vše vymyslí. 

MOTIV A BARVA

Podlahy se kupují jednotlivě, takže si můžete vybrat ideální motiv s barvou, která se Vám domů bude hodit, či která se bude líbit Vašim dětem. Takto jednoduše si vytvoříte vlastní set. Můžete tak Vaši sbírku i postupně doplňovat. Jen pokud chcete sestavovat jednotlivé díly do sebe, držte se jednoho typu podlahy. Jiné druhy mají jiné rozměry i výběžky k sestavení a nejsou mezi sebou kompatibilní.

Tipy na hry a využití od Inny

PROČ MÍT DOMA ORTOPEDICKOU PODLAHU?

Jednotlivé podložky jsou detailně propracované, chůze po nich pomáhá s problémy pohybového aparátu. Podložky aktivují správné držení těla, svaly, aktivují klenbu, podporují korekci plochých nohou, zlepšují krevní oběh, aj. Tyto podlahy se řadí mezi cvičební pomůcky, jsou certifikované a nekloužou na podlaze. Stimulují chodidlo a slouží jako prevence před různými obtížemi (ploché nohy, valgózní kotníky či kolena, aj.) a u dětí vedou ke správnému psychomotorickému vývoji. Podlahy jsou vyrobeny z vysoce kvalitního PVC (polyvinylchloridu) bez BPA a ftalátů. Další výhodou je i snadné čištění – já nejčastěji podložky vysávám vysavačem nebo je sprchuji ve vaně. 

Zábava pro celou rodinu – umístěte si podložky tam, kde se nejčastěji pohybujete. Dají se využít v každé místnosti (obývací pokoj, kuchyň, chodba, herna, dětský pokoj, ložnice, pracovna, aj.). Já osobně je využívám i při lekcích pro maminky a děti.

Odkaz na video - Kde se dá využít ortopedická podlaha?

Vymýšlejte nejrůznější dráhy a hry, děti Vám jistě rády pomohou. Naše oblíbená hra je hra na barvy (je to takový slovní diktát, kdy říkáte dětem názvy barev a oni podle Vašeho pokynu mají barvu vyhledat a stoupnout si na ní). 

Odkaz na video - Dráhy a hry

PŘÍNOSY PRAVIDELNÉHO POUŽÍVÁNÍ PODLOŽEK PRO DĚTI I DOSPĚLÉ?

Podložkami budete: 

 • Stimulovat a podporovat růst a neurosvalový vývoj.
 • Podporovat fyzickou pohodu.
 • Zlepšovat tělesnou a pohybovou zdatnost a dovednost.
 • Vést děti ke zdravým životním návykům.
 • Stimulovat chodidlo.
 •  Preventivně předcházet obtížím (ploché nohy, valgózní kotníky či kolena, aj.) 
 • Podporovat správný psychomotorický vývoj.

Cíle při používání:

 • Zachovávat správné držení těla.
 • Zvládat základní pohybové dovednosti a prostorovou orientaci, běžné způsoby pohybu.
 • Koordinovat lokomoci a další pohyby těla.
 • Sladit pohyb s rytmem a hudbou.
 • Vědomě napodobit pohyb dle vzoru.
 • Ovládat dechové svalstvo.

Doufám, že Vám naše recenze byla užitečná.

Přejeme Vám spoustu zábavy.

Inna z Aktivního Domečku