OrtoNature Masážní ortopedické podložky BRONTOSAURUS - měkké

Novinka
Varianta neexistuje
světle béžová

219 Kč
ks
ORTONATURE

Co spojit smyslové vnímaní nožiček, cvičení chodidel a znalosti o pravěkých tvorech? Masážní podložky jsou vyrobeny z vysoce kvalitního PVC (polyvinylchloridu) bez BPA a ftalátů, jsou trvanlivé, snadno omyvatelné a budou sloužit mnoho let. Poskládejte si pro děti i sebe kobereček nebo dráhu z podložek pro zdraví Vašich chodidel. Více

Kód produktu: ON60074 Doprava a platba

Masážní podložky ORTONATURE v dizajnu GEOMETRIE mohou děti využít jako kobereček nebo poskládát dráhu z podložek pro zdraví Vašich chodidel. Chytrá opička Vám nabízí širokou škálu textur a barev puzzlíkových podložek, které můžete využít jak pro hru, učení nebo cvičení. Slouží i jako hezký doplňek detských pokojíčku nebo herniček ve školkách nebo detských skupinách.

Masážní podložky ORTONATURE jsou vyrobeny z vysoce kvalitního PVC (polyvinylchloridu) bez BPA a ftalátů, které jsou trvanlivé, snadno omyvatelné a budou sloužit mnoho let. Široká škála textur a barev podložek zvyšuje představivost, zlepšuje krevní oběh, podporuje korekci plochých nohou, pomáhá odstraňovat otoky nohou a rozvíjí vestibulární systém. 

Rozměr: 25 x 25 cm.

Konzultujte cvičení na masážní podložce se svým ortopedem nebo instruktorem fyzikální terapie.