Masážní ortopedické podložky Žabička - měkká

Novinka
Varianta neexistuje
tmavě fialová

219 Kč
ks
ORTONATURE

Masážní podložky ORTONATURE v dizajnu Žabička - Vám možná připomenou letní dovolenou a chození naboso. Jsou vyrobeny z vysoce kvalitního PVC (polyvinylchloridu) bez BPA a ftalátů, jsou trvanlivé, snadno omyvatelné a budou sloužit mnoho let. Poskládejte si pro děti i sebe kobereček nebo dráhu z podložek pro zdraví Vašich chodidel. Více

Kód produktu: ON63962 Doprava a platba

Poskládejte si pro děti i sebe kobereček nebo dráhu z podložek pro zdraví Vašich chodidel. Chytrá opička Vám nabízí širokou škálu textur a barev puzzlíkových podložek, které můžete využít jak pro hru, učení nebo cvičení. Slouží i jako hezký doplňek detských pokojíčku nebo herniček ve školkách nebo detských skupinách.

Masážní podložky ORTONATURE jsou vyrobeny z vysoce kvalitního PVC (polyvinylchloridu) bez BPA a ftalátů, které jsou trvanlivé, snadno omyvatelné a budou sloužit mnoho let. Široká škála textur a barev podložek zvyšuje představivost, zlepšuje krevní oběh, podporuje korekci plochých nohou, pomáhá odstraňovat otoky nohou a rozvíjí vestibulární systém. 

Rozměr: 25 x 25 cm.

Konzultujte cvičení na masážní podložce se svým ortopedem nebo instruktorem fyzikální terapie.