hrát si a být spolu
Vyrobte si vlastní šperky s pandou! Kreativní sada se šperkovnicí – Janod – Šperky panda je vhodná pro děti od 7 do 13 let. S pomocí zvládnou výrobu i mladší děti od 5 let. Sada obsahuje výrobu šperků pomocí smršťovacích fólií a dozdobení dalšími metodami. Vše potřebné najdete v krabici, nepotřebujete nic navíc. Více >>
Můžete zakoupit jako dárek s přáním od Chytré opičky
Snadná výměna zboží do 14 dnů od převzetí
Doprava zdarma od 4 000 Kč

Pokud si přejete balíček doručit bezkontaktně, prosím napište to do poznámky k objednávce. Kurýr Vám bude dopředu volat a nechá balíček za dveřmi. (Možné pouze při platbě předem)

Video

Ke každé objednávce dostanete samolepky na výrobu pokojíčku pro zvířátka z krabice.

Objednávky zasíláme i na Slovensko

+ 7 věrnostních bodů

Jak to funguje?

J07905

24 měsíců

Skladem - odesíláme hned

389 Kč s DPH

ks
Jsem Lucie a poradím Vám
Každý den od 8:00 do 22:00
Kamenná prodejna Praha 9
Po, Út, Čt, Pá: 9:00 - 16:00
St: 9:00-17:00
Pod Harfou 981/25
Praha 9, Vysočany

Vyrobte si vlastní šperky s pandou! Kreativní sada se šperkovnicí – Janod – Šperky panda je vhodná pro děti od 7 do 13 let. S pomocí zvládnou výrobu i mladší děti od 5 let. Sada obsahuje výrobu šperků pomocí smršťovacích fólií a dozdobení dalšími metodami. Vše potřebné najdete v krabici, nepotřebujete nic navíc.

Snad jen troubu, protože šperky se šest minutek zapékají.

Postup výroby:

Na základy šperků přiložíte zvolené části smršťovací fólie, následně je obkreslíte a vybarvíte. Poté se šperky s pomocí rodičů dají na 6 minut (na 150 °C) zapéct do trouby, čímž se horkem smrští do požadovaného tvaru a stanou se společně s vaší ilustrací součástí šperku. Podle návodu je pak navléknete na řetízky, přidáte korálky a máte hotovo. Podívejte se i na naše video pod textem!

V balení je ilustrovaný návod.

Je to zábava pro celou rodinu, navíc pro šperky tu je připravena nádherná roztomilá růžová šperkovnice se zvířátky, nanuky a jahodami z kvalitního kartonu, která vydrží a pojme časem i další šperky vaší malé holčičky, takže tato šperkovnice i šperky budou dlouho součástí vašeho života.

Krásné šperky pro malou parádnici.

S naší sadou si vyrobíte:

 • náramek
 • brož
 • řetízek
 • prstýnek

Dítě si tak rozvíjí při výrobě umělecký cit, jemnou motoriku, koordinaci oko-ruka a trpělivost. A také zvědavost, protože to kouzlo, které se stane v troubě! 

Nádherná kreativní hračka z dílny francouzských designérů firmy Janod (jejíž historie sahá až do roku 1970) je podpořena nejen kvalitními materiály, nadčasovostí, ale také koresponduje s učením ve stylu Montessori. Materiály pochází z odpovědné lesní produkce. I tyto hračky jsou odolné a vydrží po generace.

V roce 2017 se firma Janod stala vítězem BABY FOREST faun Consumer´s Voice na veletrhu Kind & Jugend v Kolíně nad Rýnem.

Rozměry produktu: 19 x 3 x 15 cm.

 

 

Klady a zápory

Hračky od Chytré opičky jsou vybírány do sortimentu velmi pečlivě a bývají i osobně vyzkoušené. Co doporučíme, za tím si stojíme. Dbáme na vysokou kvalitu hraček, zdravotní nezávadnost a chceme, aby hračky vydržely snad i celé generace. A to se daří.

 • kvalitní, zdravotně nezávadné materiály
 • šperkovnice vydrží
 • krásný dárek
 • zábava pro celou rodinu

Co hračka rozvíjí

Hračka Luxusní kreativní sada se šperkovnicí – Janod – Panda zábavnou formou rozvíjí jemnou motoriku, cit pro detail, rozeznávání barev, tvarů a soustředění. Čas, který s dětmi nad hrami strávíte, se pozitivně odrazí v rozvoji jejich osobnosti. A ještě utužíte rodinné vztahy!

 • jemnou motoriku
 • koordinace oko-ruka
 • soustředění
 • trpělivost
 • umělecký cit
Materiál
Ostatní
Dle věku
Od 6 let, Od 9 let
Typ hračky
Tvoříme
Vhodné pro
Holku
Kontaktujte nás!

Dobře poradím

Každý den v týdnu od 8:00 do 22:00 h.

Rychle doručím

Společné hraní do druhého dne od objednávky

Točím videa

Zábava s hračkami v akci v přímém přenosu

Mám vlastní fotky

Rozbalené hračky zachycené u nás doma

Zobrazit všechny hračky s videem