hrát si a být spolu
Pod rukama vzniká nádherné flitrové dílo! Kreativní sada s flitry – Janod – Nádherná zahrada je vhodná hračka pro děti od 5 let. S třemi předlohami a 270 flitry dokážete vytvořit nejen třpytivý obrázek, ale také hodiny a hodiny zábavy. Více >>
Můžete zakoupit jako dárek s přáním od Chytré opičky
Snadná výměna zboží do 14 dnů od převzetí
Doprava zdarma od 4 000 Kč

Pokud si přejete balíček doručit bezkontaktně, prosím napište to do poznámky k objednávce. Kurýr Vám bude dopředu volat a nechá balíček za dveřmi. (Možné pouze při platbě předem)

Ke každé objednávce dostanete samolepky na výrobu pokojíčku pro zvířátka z krabice.

Objednávky zasíláme i na Slovensko

+ 5 věrnostních bodů

Jak to funguje?

J07946

24 měsíců

Skladem

299 Kč s DPH

ks
Jsem Lucie a poradím Vám
PO - NE 8:00 - 22:00

Pod rukama vzniká nádherné flitrové dílo! Kreativní sada s flitry – Janod – Nádherná zahrada je vhodná hračka pro děti od 5 let. S třemi předlohami a 270 flitry dokážete vytvořit nejen třpytivý obrázek, ale také hodiny a hodiny zábavy.

Mozaikové flitry – Nádherná zahrada vytvoří atmosféru poetické zahrady, ve které potkáte ptáčky, květiny, šneka a stromy, které vypadají jako kouzelné. Roztomilý design obrázků učaruje dětem i dospělým a rozzářený úsměv můžete darovat i poté, co obrázek s nadšením vytvoříte. Je ideálním pěkným dárkem.

Hra je k zamilování!

Děti lepí na předlohy z tvrdého kvalitního kartonu s veselými barvami jednotlivé kousky flitrů a po nalepení vzniknou celistvé plastické a krásné obrázky. Můžete si jimi dozdobit dětský pokoje nebo obrázky potěšit někoho jiného.

Hra zabaví děti na dlouho dobu, podporuje zručnost, tvořivost a jemnou motoriku, navíc hra s lesklými flitry je bude opravdu bavit.

Ideální hračka, když máte chuť tvořit společně s rodiči, kamarády nebo jen tak relaxovat u umělecké tvorby. Vše potřebné je v balení Nádherné zahrady, nemusíte mít vůbec nic navíc. Můžete hned začít!

Hra je určena k podpoře zručnosti a představivosti dětí, navíc si jako bonus odnesou krásný obrázek na zeď v pokoji. Může být i krásným roztomilým dárkem pro někoho, koho máte rádi.  Kreativní hračky od firmy Janod nezabírají mnoho místa, i tato je určena k hraní na cestách, k rozložení při deštivém dnu dovolené. A bavit se tak může celá rodina. Děti si rozvíjí tvořivost, jemnou motoriku a smysl pro detail i umění.

Hra obsahuje:

 • 3 papírové destičky k dotvoření
 • 270 flitrů
 • návod k použití

Hračka je vyrobena z pevného kartonu a pevných flitrů v různých barvách.

Nádherná kreativní hračka z dílny francouzských designérů firmy Janod (jejíž historie sahá až do roku 1970) je podpořena nejen kvalitními materiály, nadčasovostí, ale také koresponduje s učením ve stylu Montessori. Materiály pochází z odpovědné lesní produkce. I tyto hračky jsou odolné a vydrží po generace.

V roce 2017 se firma Janod stala vítězem BABY FOREST faun Consumer´s Voice na veletrhu Kind & Jugend v Kolíně nad Rýnem.

Rozměry produktu: 20,7 x 11,8 cm.

Klady a zápory

Hračky od Chytré opičky jsou vybírány do sortimentu velmi pečlivě a bývají i osobně vyzkoušené. Co doporučíme, za tím si stojíme. Dbáme na vysokou kvalitu hraček, zdravotní nezávadnost a chceme, aby hračky vydržely snad i celé generace. A to se daří.

 • kvalitní zpracování kreativní sady a odolnost materiálů
 • praktické skládání
 • vhodné i na cesty, na dovolenou
 • obrázek lze použít i jako další dárek pro radost

Co hračka rozvíjí

Hračka Kreativní sada s flitry – Janod – Nádherná zahrada zábavnou formou rozvíjí dětské dovednosti, jemnou motoriku a soustředění. Čas, který takto s dětmi strávíte, pomáhá rozvíjet jejich šikovnost a bystrost.

 • rozeznávání barev
 • jemnou motoriku
 • koordinace ruka-oko (aplikace flitrů)
 • soustředění
 • trpělivost
 • umělecký cit pro celek i detail

 

Materiál
Ostatní
Dle věku
Od 6 let, Od 9 let
Typ hračky
Hrajeme si
Vhodné pro
Holku
Co hračka rozvíjí
jemná motorika
Kontaktujte nás!

Dobře poradím

Každý den v týdnu od 8:00 do 22:00 h.

Rychle doručím

Společné hraní do druhého dne od objednávky

Točím videa

Zábava s hračkami v akci v přímém přenosu

Mám vlastní fotky

Rozbalené hračky zachycené u nás doma

Zobrazit všechny hračky s videem
Pro souhlas s použitím analytických, personalizovaných a reklamních cookies klikněte na tlačítko "Souhlasím" Další informace

SouhlasímNastavení