hrát si a být spolu
Kreativní sada na tvoření! Kreativní sada pískování -  Janod – Čarovná noc – svítí ve tmě je vhodná pro děti od 5 let. Jednotlivá místa se vysypávají třpytivým pískem, který ve tmě svítí. Vytváří se tak noční, čarovné obrázky. Více >>
Můžete zakoupit jako dárek s přáním od Chytré opičky
Snadná výměna zboží do 14 dnů od převzetí
Doprava zdarma od 4 000 Kč

Pokud si přejete balíček doručit bezkontaktně, prosím napište to do poznámky k objednávce. Kurýr Vám bude dopředu volat a nechá balíček za dveřmi. (Možné pouze při platbě předem)

Video

Ke každé objednávce dostanete samolepky na výrobu pokojíčku pro zvířátka z krabice.

Objednávky zasíláme i na Slovensko

+ 8 věrnostních bodů

Jak to funguje?

J07885

24 měsíců

Skladem - odesíláme hned

419 Kč s DPH

ks
Jsem Lucie a poradím Vám
Každý den od 8:00 do 22:00
Kamenná prodejna Praha 9
Po, Út, Čt, Pá: 9:00 - 16:00
St: 9:00-17:00
Pod Harfou 981/25
Praha 9, Vysočany

Kreativní sada na tvoření! Kreativní sada pískování -  Janod – Čarovná noc – svítí ve tmě je vhodná pro děti od 5 let. Jednotlivá místa se vysypávají třpytivým pískem, který ve tmě svítí. Vytváří se tak noční, čarovné obrázky.

Vytvořte si doma svůj vlastní ateliér. Jemné noční výjevy jsou krásné samy o sobě, ale když přijde na řadu třpytivý modrý a zlatý (barvy hvězd!) a světélkující písek, obrazy se stávají skvostnými díly.

Postup vyrábění:

Nejprve odstraníme špachtlí malé kousky podkladového papíru z částí, které jsou pod krycím papírem lepivé a následně se na ně opatrně sype třpytivý písek.
Ty pak můžete jemně umístit, rukou, prsty, štětečkem (není součástí, ale lze využít jakýkoliv tvořivý štětec), jak jen je libo.

Kouzlo je hotovo a noční obloha se rozzáří nejen ve vašem dětském pokoji.

Kreativní sada – Čarovná noc je zábava pro celou rodinu, neobyčejné a smyslově velmi obohacující tvoření bude bavit jak nejmenší děti (s pomocí zvládnou pískovat i menší děti), tak i starší děti a rodiče. Rozvíjí zvědavost.

Dítě si tak rozvíjí umělecký citjemnou motoriku, soustředění trpělivost. A také cit pro celek, protože obrázek bude po vypískování úplně jiný než ten, který napoprvé vytáhnete z krásné krabičky, která se hodí i jako dárek a úložný prostor pro rozpracované dílo.

Ostatně, jako vkusný třpytivý dárek může sloužit i každý ze tří nočních obrázků!

Co obsahuje:

 • 5 předloh obrázků
 • 2 tuby fosforeskujícího písku
 • 2 tuby barevného písku (zlatá a modrostříbrná)
 • špachtle

Nádherná kreativní hračka z dílny francouzských designérů firmy Janod (jejíž historie sahá až do roku 1970) je podpořena nejen kvalitními materiály, nadčasovostí, ale také koresponduje s učením ve stylu Montessori. Materiály pochází z odpovědné lesní produkce. I tyto hračky jsou odolné a vydrží po generace.

V roce 2017 se firma Janod stala vítězem BABY FOREST faun Consumer´s Voice na veletrhu Kind & Jugend v Kolíně nad Rýnem.

Rozměry produktu: 22 x 4 x 26 cm.

Klady a zápory

Hračky od Chytré opičky jsou vybírány do sortimentu velmi pečlivě a bývají i osobně vyzkoušené. Co doporučíme, za tím si stojíme. Dbáme na vysokou kvalitu hraček, zdravotní nezávadnost a chceme, aby hračky vydržely snad i celé generace. A to se daří.

 • kvalitní pevný karton
 • krásný roztomilý obrázek a bezpečné tvoření bez nepořádku
 • vhodné na cesty

Co hračka rozvíjí

Hračka Kreativní sada pískování – Janod – Čarovná noc – svítí ve tmě zábavnou formou rozvíjí jemnou motoriku, cit pro detail, rozeznávání barev, tvarů a soustředění. Čas, který s dětmi nad hrami strávíte, se pozitivně odrazí v rozvoji jejich osobnosti. A ještě utužíte rodinné vztahy!

 • jemnou motoriku
 • koordinace oko-ruka
 • soustředění
 • trpělivost
 • zručnost prstíků, umělecký cit
Materiál
Ostatní
Dle věku
Pro předškoláky, Od 6 let, Od 9 let
Typ hračky
Hrajeme si
Vhodné pro
Holku
Co hračka rozvíjí
jemná motorika
Kontaktujte nás!

Dobře poradím

Každý den v týdnu od 8:00 do 22:00 h.

Rychle doručím

Společné hraní do druhého dne od objednávky

Točím videa

Zábava s hračkami v akci v přímém přenosu

Mám vlastní fotky

Rozbalené hračky zachycené u nás doma

Zobrazit všechny hračky s videem