hrát si a být spolu
Zářivé baletky a krásné umělecké dílo! Kreativní sada pískování – Janod – Baletky je vhodná pro děti od 7 let. Pod rukama vám vzniknou tři krásné baletky. Jednotlivá místa na jejich kostýmech se vysypávají třpytivým pískem. Ten na místě zůstává a vytvoří baletky tak krásné, že budou oči přecházet. Více >>
Můžete zakoupit jako dárek s přáním od Chytré opičky
Snadná výměna zboží do 14 dnů od převzetí
Doprava zdarma od 4 000 Kč

Pokud si přejete balíček doručit bezkontaktně, prosím napište to do poznámky k objednávce. Kurýr Vám bude dopředu volat a nechá balíček za dveřmi. (Možné pouze při platbě předem)

Ke každé objednávce dostanete samolepky na výrobu pokojíčku pro zvířátka z krabice.

Objednávky zasíláme i na Slovensko

+ 5 věrnostních bodů

Jak to funguje?

J07945

24 měsíců

Skladem

279 Kč s DPH

ks
Jsem Lucie a poradím Vám
PO - NE 8:00 - 22:00

Zářivé baletky a krásné umělecké dílo! Kreativní sada pískování – Janod – Baletky je vhodná pro děti od 7 let. Pod rukama vám vzniknou tři krásné baletky. Jednotlivá místa na jejich kostýmech se vysypávají třpytivým pískem. Ten na místě zůstává a vytvoří baletky tak krásné, že budou oči přecházet.

Tři obrázky s romantickými čekají na to, až se pro záři reflektorů vyzdobí jejich krásné kostýmy a život dostane barvu.

Můžete volit barvy dle fantazie nebo předlohy. Třpytky jsou růžové a stříbrné.

Obrázky baletek měří 20,7 x 11,8 cm.

Pískovací sady mají tu výhodu, že lze písky i obrázky jednotlivě kombinovat i s jinými Janod pískovacími sadami. Krabičky, ve kterých si sadu koupíte, jsou pevné a slouží i k uchování rozpracované práce nebo výsledných děl.

Postup vyrábění:

Nejprve odstraníme špachtlí malé kousky podkladového papíru z částí, které jsou pod krycím papírem lepivé a následně se na ně opatrně sype třpytivý písek.
Ty pak můžete jemně umístit, rukou, prsty, štětečkem (není součástí, ale lze využít jakýkoliv tvořivý štětec), jak jen je libo.

Kouzlo je hotovo a roztomilé baletky jsou najednou neobyčejně elegantní!

Třpytivé baletky Janod jsou zábava pro celou rodinu, neobyčejné a smyslově velmi obohacující tvoření bude bavit jak nejmenší děti (s pomocí zvládnou pískovat i menší děti), tak i starší děti a rodiče.

Dítě si tak rozvíjí umělecký cit, jemnou motoriku, soustředění a trpělivost. A také cit pro celek, protože obrázek bude po vypískování úplně jiný než ten, který napoprvé vytáhnete z krásné krabičky, která se hodí i jako dárek.

Ostatně, jako vkusný třpytivý dárek může sloužit i každý ze tří obrázků baletek!

Co obsahuje:

 • 3 předlohy obrázků (20,7 x 11,8 cm)
 • 2 tuby třpytivých třpytek (písku) – stříbrná a růžová
 • špachtle

Nádherná kreativní hračka z dílny francouzských designérů firmy Janod (jejíž historie sahá až do roku 1970) je podpořena nejen kvalitními materiály, nadčasovostí, ale také koresponduje s učením ve stylu Montessori. Materiály pochází z odpovědné lesní produkce. I tyto hračky jsou odolné a vydrží po generace.

V roce 2017 se firma Janod stala vítězem BABY FOREST faun Consumer´s Voice na veletrhu Kind & Jugend v Kolíně nad Rýnem.

Rozměry produktu: 22 x 4 x 13 cm.

Materiál: plast, tvrdý karton

Klady a zápory

Hračky od Chytré opičky jsou vybírány do sortimentu velmi pečlivě a bývají i osobně vyzkoušené. Co doporučíme, za tím si stojíme. Dbáme na vysokou kvalitu hraček, zdravotní nezávadnost a chceme, aby hračky vydržely snad i celé generace. A to se daří.

 • kvalitní pevný karton
 • krásný roztomilý obrázek
 • samotná sada i hotový obrázek – vhodné i jako dárek
 • vhodné i pro sourozence (obrázků je více)

Co hračka rozvíjí

Hračka Kreativní sada pískování – Janod – Baletky zábavnou formou rozvíjí jemnou motoriku, cit pro detail, rozeznávání barev, tvarů a soustředění. Čas, který s dětmi nad hrami strávíte, se pozitivně odrazí v rozvoji jejich osobnosti. A ještě utužíte rodinné vztahy!

 • jemnou motoriku
 • koordinace oko-ruka
 • soustředění
 • trpělivost
 • rozeznávání barev a tvarů
 • rozvoj řeči, vyprávění příběhů o baletkách
 • hmat
 • umělecký cit
Materiál
Ostatní
Dle věku
Od 6 let, Od 9 let
Typ hračky
Hrajeme si
Vhodné pro
Holku
Co hračka rozvíjí
jemná motorika
Kontaktujte nás!

Dobře poradím

Každý den v týdnu od 8:00 do 22:00 h.

Rychle doručím

Společné hraní do druhého dne od objednávky

Točím videa

Zábava s hračkami v akci v přímém přenosu

Mám vlastní fotky

Rozbalené hračky zachycené u nás doma

Zobrazit všechny hračky s videem
Pro souhlas s použitím analytických, personalizovaných a reklamních cookies klikněte na tlačítko "Souhlasím" Další informace

SouhlasímNastavení