hrát si a být spolu
Mozaiky, třpytivé písky, nálepky! Kreativní sada Tygr pro děti od 7 let zabaví děti i všechny tvořivé duše. Tygří hlavu postupně děti skládají a zdobí nejrůznějšími kreativními metodami – pískování třpytivým pískem, zdobí mozaikovými díly a samolepkami. Více >>
Můžete zakoupit jako dárek s přáním od Chytré opičky
Snadná výměna zboží do 14 dnů od převzetí
Doprava zdarma od 4 000 Kč

Pokud si přejete balíček doručit bezkontaktně, prosím napište to do poznámky k objednávce. Kurýr Vám bude dopředu volat a nechá balíček za dveřmi. (Možné pouze při platbě předem)

Ke každé objednávce dostanete samolepky na výrobu pokojíčku pro zvířátka z krabice.

Objednávky zasíláme i na Slovensko

+ 10 věrnostních bodů

Jak to funguje?

J07915

24 měsíců

Skladem - odesíláme hned

549 Kč s DPH

ks
Jsem Lucie a poradím Vám
Každý den od 8:00 do 22:00
Kamenná prodejna Praha 9
Po, Út, Čt, Pá: 9:00 - 16:00
St: 9:00-17:00
Pod Harfou 981/25
Praha 9, Vysočany

Mozaiky, třpytivé písky, nálepky! Kreativní sada Tygr pro děti od 7 let zabaví děti i všechny tvořivé duše. Tygří hlavu postupně děti skládají a zdobí nejrůznějšími kreativními metodami – pískování třpytivým pískem, zdobí mozaikovými díly a samolepkami. Překrásná dekorace bude ozdobou dětského pokoje nebo krásným originálním dárkem.

Sada obsahuje 4 kusy karet k dotvoření hlavy tygra, 1 arch s nálepkami, 1 arch s mozaikovými díly, 2 tuby barevných třpytivých písků a škrábátko pro tvoření. V balení najdete i návod k použití. Děti se tak naučí trpělivosti a uměleckému citu, zároveň díky návodu a jasnému použití mají téměř jistý stoprocentní dokonalý výsledek.

Vytvořte tygra v jeho plné kráse a hrdosti!

Nádherná kreativní hračka z dílny francouzských designérů firmy Janod nemůže zklamat a uchvátí jak děti, tak dospělé už jen svým krásným a kvalitním zpracováním.

Hračka podporuje fantazii dětí, tvořivost, jemnou motoriku a trpělivost.

Nádherná kreativní hračka z dílny francouzských designérů firmy Janod (jejíž historie sahá až do roku 1970) je podpořena nejen kvalitními materiály, nadčasovostí, ale také koresponduje s učením ve stylu Montessori. Materiály pochází z odpovědné lesní produkce. I tyto hračky jsou odolné a vydrží po generace.

V roce 2017 se firma Janod stala vítězem BABY FOREST faun Consumer´s Voice na veletrhu Kind & Jugend v Kolíně nad Rýnem.

Rozměry hračky jsou 26 x 4,5 x 26 cm.

Klady a zápory

Hračky od Chytré opičky jsou vybírány do sortimentu velmi pečlivě a bývají i osobně vyzkoušené. Co doporučíme, za tím si stojíme. Dbáme na vysokou kvalitu hraček, zdravotní nezávadnost a chceme, aby hračky vydržely snad i celé generace. A to se daří.

  • pevný karton
  • nezávadné barvy
  • roztomilé zpracování, nápadité tvoření
  • lze sbalit i na cesty
  • pěkná dekorace v dětském pokojíčku

Co hračka rozvíjí

Kreativní sada Tygr - Janod je příležitostí pro získání pevné ruky, k rozvoji jemné motoriky a fantazie. Čas, který rodiče věnují dětem a kreativním hrám jim pomohou utvářet osobnost.

  • jemná motorika
  • prostorové vnímání a představivost
  • soustředění
  • umělecký cit
Materiál
Ostatní
Dle věku
Od 6 let, Od 9 let
Typ hračky
Hrajeme si
Vhodné pro
Holku
Co hračka rozvíjí
jemná motorika
Kontaktujte nás!

Dobře poradím

Každý den v týdnu od 8:00 do 22:00 h.

Rychle doručím

Společné hraní do druhého dne od objednávky

Točím videa

Zábava s hračkami v akci v přímém přenosu

Mám vlastní fotky

Rozbalené hračky zachycené u nás doma

Zobrazit všechny hračky s videem