Zábavná kreativní sada pro děti od 4 let. V balení najdete vše potřebné na výrobu vlastního fotoaparátu. Úsměv prosím:-). Stačí pak fotoaparát opatřit popruhem a vytvořit si vlastní fotografie, které jdou vložit do fotoaparátu. Více >>
Můžete zakoupit jako dárek s přáním od Chytré opičky
Snadná výměna zboží do 14 dnů od převzetí
Doprava zdarma od 4 000 Kč

Pokud si přejete balíček doručit bezkontaktně, prosím napište to do poznámky k objednávce. Kurýr Vám bude dopředu volat a nechá balíček za dveřmi. (Možné pouze při platbě předem)

Ke každé objednávce dostanete samolepky na výrobu pokojíčku pro zvířátka z krabice.

Objednávky zasíláme i na Slovensko

+ 5 věrnostních bodů

Jak to funguje?

PTC094

24 měsíců

Skladem

259 Kč s DPH

ks
Jsem Lucie a poradím Vám
Každý den od 8:00 do 22:00

Kreativní sada - Petitcollage - Fotoaparát

Zábavná kreativní sada pro děti od 4 let. V balení najdete vše potřebné na výrobu vlastního fotoaparátu. Úsměv prosím:-). Stačí pak fotoaparát opatřit popruhem a vytvořit si vlastní fotografie, které jdou vložit do fotoaparátu.

V balení je 26 samolepek, díky kterému si děti vyšperkují svůj foťák k dokonalosti. Součástí balení je také 10 prázdných fotografií, ty stačí vymalovat nebo polepit a vložit do fotoaparátu. Nekonečná zábava může začít.

Krásná tvořivá sada pro malé milovníky a milovnice fotografií. Napodobujte maminku nebo tatínku a vytvořte krásné vzpomínky. 

Souprava obsahuje: kartonové tělo fotoaparátu na složení, 26 samolepek, stuhu, pruhy, obojstrannou pásku a 10 prázdných fotografických karet

Kontaktujte nás!

Dobře poradím

Každý den v týdnu od 8:00 do 22:00 h.

Rychle doručím

Společné hraní do druhého dne od objednávky

Točím videa

Zábava s hračkami v akci v přímém přenosu

Mám vlastní fotky

Rozbalené hračky zachycené u nás doma

Zobrazit všechny hračky s videem