hrát si a být spolu
Pěnové třpytivé polštářky vytvoří krásné obrázky! Kreativní sada mozaika - Djeco - Dinosauři - třpytivá je vhodná pro děti od 4 do 8 let. Pěnové polštářky (třpytivé v sedmi barvách) jsou z jedné strany lepící. Lepí se na barevné ilustrované předlohy, čímž vzniknou plastické krásné obrázky s motivem dinosaurů. Více >>
Můžete zakoupit jako dárek s přáním od Chytré opičky
Snadná výměna zboží do 14 dnů od převzetí
Doprava zdarma od 4 000 Kč

Pokud si přejete balíček doručit bezkontaktně, prosím napište to do poznámky k objednávce. Kurýr Vám bude dopředu volat a nechá balíček za dveřmi. (Možné pouze při platbě předem)

Ke každé objednávce dostanete samolepky na výrobu pokojíčku pro zvířátka z krabice.

Objednávky zasíláme i na Slovensko

+ 4 věrnostní body

Jak to funguje?

DJ08899

24 měsíců

Skladem

230 Kč s DPH

ks
Jsem Lucie a poradím Vám
PO - NE 8:00 - 22:00

Pěnové třpytivé polštářky vytvoří krásné obrázky! Kreativní sada mozaika - Djeco - Dinosauři - třpytivá je vhodná pro děti od 4 do 8 let. Pěnové polštářky (třpytivé v sedmi barvách) jsou z jedné strany lepící. Lepí se na barevné ilustrované předlohy, čímž vzniknou plastické krásné obrázky s motivem dinosaurů.

V sadě je úplně všechno, co k výrobě dvou obrázků potřebujeme. Děti si procvičí barvičky i jemnou motoriku a vytvoří nádherné dílo. Polštářky se lepí podle čísel na předlohu.

Mimořádně krásní třpytiví dinosauři od francouzských umělců Djeco zaujmou velké i malé.

Krabička na uložení obrázků je sama o sobě krásná, poslouží jako dárková krabička nebo jako dekorace v dětském pokoji a samozřejmě k uložení obrázků kočičky.

Sada obsahuje:

 • 2 obrázkové předlohy
 • 7 archů s polštářky v různých třpytivých barvách (polštářky mají 6 x 6 mm)
 • podrobný ilustrovaný návod

Kreativní sada mozaika – Djeco – Dinosauři - třpytivá rozvíjí tvořivost, jemnou motoriku a představuje neobvyklé tvoření, které bude děti bavit! Zároveň je bezvadným, krásným a vkusným dárkem.

Rozměry balení: 28 x 21 x 1 cm

 

 

Klady a zápory

Hračky od Chytré opičky jsou vybírány do sortimentu velmi pečlivě a bývají i osobně vyzkoušené. Co doporučíme, za tím si stojíme. Dbáme na vysokou kvalitu hraček, zdravotní nezávadnost a chceme, aby hračky vydržely snad i celé generace a spotřební výrobky s vámi byly co nejdéle.

 • při výrobě obrázku nic nepokazíte, vše je dle číslované předlohy
 • vše v jednom balení

Co hračka rozvíjí

Hračka Kreativní sada mozaika – Djeco – Dinosauři - třpytivá rozvíjí jemnou motoriku, zručnost a umělecké cítění a vjemy. Učí barvy. Čas, který s dětmi nad kreativními, didaktickými hračkami strávíme, se nám vrátí v jejich šťastném rozvoji.

 • jemnou motoriku
 • barvy
 • čísla
 • hmat
 • umělecký cit, kreativitu
 • přesnost
Materiál
Ostatní
Dle věku
Od 4 let, Pro předškoláky, Od 6 let
Typ hračky
Tvoříme
Vhodné pro
Kluka
Kontaktujte nás!

Dobře poradím

Každý den v týdnu od 8:00 do 22:00 h.

Rychle doručím

Společné hraní do druhého dne od objednávky

Točím videa

Zábava s hračkami v akci v přímém přenosu

Mám vlastní fotky

Rozbalené hračky zachycené u nás doma

Zobrazit všechny hračky s videem
Pro souhlas s použitím analytických, personalizovaných a reklamních cookies klikněte na tlačítko "Souhlasím" Další informace

SouhlasímNastavení