hrát si a být spolu
Překrásná štrasová kreativní sada! Kreativní sada – Janod – Štrasové kamínky a nálepky je vhodná pro děti od 4 let. Mozaiková technika se třpytivými kamínky a nálepkami seznámí děti s vyráběním pomocí nalepování malých dílků: roztomilé předlohy zvířátek, balónu a princezny jsou zárukou krásných výtvarných děl a radosti v očích dětí z nádherného obrázku. Více >>
Můžete zakoupit jako dárek s přáním od Chytré opičky
Snadná výměna zboží do 14 dnů od převzetí
Doprava zdarma od 4 000 Kč

Pokud si přejete balíček doručit bezkontaktně, prosím napište to do poznámky k objednávce. Kurýr Vám bude dopředu volat a nechá balíček za dveřmi. (Možné pouze při platbě předem)

Ke každé objednávce dostanete samolepky na výrobu pokojíčku pro zvířátka z krabice.

Objednávky zasíláme i na Slovensko

+ 8 věrnostních bodů

Jak to funguje?

J07820

24 měsíců

Skladem - odesíláme hned

419 Kč s DPH

ks
Jsem Lucie a poradím Vám
Každý den od 8:00 do 22:00
Kamenná prodejna Praha 9
Po, Út, Čt, Pá: 9:00 - 16:00
St: 9:00-17:00
Pod Harfou 981/25
Praha 9, Vysočany

Překrásná štrasová kreativní sada! Kreativní sada – Janod – Štrasové kamínky a nálepky je vhodná pro děti od 4 let. Mozaiková technika se třpytivými kamínky a nálepkami seznámí děti s vyráběním pomocí nalepování malých dílků: roztomilé předlohy zvířátek, balónu a princezny jsou zárukou krásných výtvarných děl a radosti v očích dětí z nádherného obrázku.

Výroba je jednoduchá a efekt obrovský.

Pomocí samolepících mozaikových, barevných blyštivých kousků a štrasových kamínků dotvoříte obrázkovou předlohu z pevného, kvalitního kartonu. Mozaikové dílky najdete na aršících v balení celé sady a můžete si libovolně vybírat z různých barev i štrasových kamínků.

Vzniknou tak nádherná blyštivá díla, která mohou dozdobit dětský pokoj nebo se stát krásným dárkem pro někoho, koho máte rádi.

Obrázků i mozaikových tvarů je více, v jednu chvíli tak může tvořit i více dětí najednou.

Výborný dárek i pro paní učitelku do školky?

Dítě si tak rozvíjí umělecký cit, jemnou motoriku a trpělivost. A také cit pro celek, protože obrázek může být laděn jakkoliv si budete přát, barevný výběr je veliký, musíte jen zachovat tvary mozaiky, které se hodí do obrázku. Rozvíjí se i soustředění a rozeznávání tvarů.

Co obsahuje:

 • 5 karet na dozdobení nalepováním
 • 2 listy třpytivých kamínků
 • 4 listy metalických nálepek
 • brožurku s obrázkovým návodem k tvoření

Nádherná kreativní hračka z dílny francouzských designérů firmy Janod (jejíž historie sahá až do roku 1970) je podpořena nejen kvalitními materiály, nadčasovostí, ale také koresponduje s učením ve stylu Montessori. Materiály pochází z odpovědné lesní produkce. I tyto hračky jsou odolné a vydrží po generace.

V roce 2017 se firma Janod stala vítězem BABY FOREST faun Consumer´s Voice na veletrhu Kind & Jugend v Kolíně nad Rýnem.

Rozměry produktu: 26 x 22 x 4 cm.

Klady a zápory

Hračky od Chytré opičky jsou vybírány do sortimentu velmi pečlivě a bývají i osobně vyzkoušené. Co doporučíme, za tím si stojíme. Dbáme na vysokou kvalitu hraček, zdravotní nezávadnost a chceme, aby hračky vydržely snad i celé generace. A to se daří.

 • kvalitní pevný karton
 • krásný roztomilý obrázek
 • samotná sada i hotový obrázek – vhodné i jako dárek
 • vhodné i pro sourozence

Co hračka rozvíjí

Hračka Kreativní sada – Janod – Mozaika zvířátka zábavnou formou rozvíjí jemnou motoriku, cit pro detail, rozeznávání barev, tvarů a soustředění. Čas, který s dětmi nad hrami strávíte, se pozitivně odrazí v rozvoji jejich osobnosti. A ještě utužíte rodinné vztahy!

 • jemnou motoriku
 • koordinace oko-ruka
 • soustředění
 • trpělivost
 • rozeznávání barev a tvarů
 • hmat
 • umělecký cit
Materiál
Ostatní
Dle věku
Od 4 let, Pro předškoláky, Od 6 let
Typ hračky
Tvoříme
Vhodné pro
Kluka, Holku
Co hračka rozvíjí
kreativita, jemná motorika
Kontaktujte nás!

Dobře poradím

Každý den v týdnu od 8:00 do 22:00 h.

Rychle doručím

Společné hraní do druhého dne od objednávky

Točím videa

Zábava s hračkami v akci v přímém přenosu

Mám vlastní fotky

Rozbalené hračky zachycené u nás doma

Zobrazit všechny hračky s videem