Podpořte tvoření a vznik fantastických bájných zvířat! Kreativní sada – Janod - Mozaika a kamínky – Fantastická zvířata je vhodná pro děti od 7 do 12 let. Mozaiková technika seznámí děti s vyráběním pomocí třpytivých kamínků a mozaikových kousků. Více >>
Můžete zakoupit jako dárek s přáním od Chytré opičky
Snadná výměna zboží do 14 dnů od převzetí
Doprava zdarma od 4 000 Kč

Pokud si přejete balíček doručit bezkontaktně, prosím napište to do poznámky k objednávce. Kurýr Vám bude dopředu volat a nechá balíček za dveřmi. (Možné pouze při platbě předem)

Ke každé objednávce dostanete samolepky na výrobu pokojíčku pro zvířátka z krabice.

Objednávky zasíláme i na Slovensko

+ 10 věrnostních bodů

Jak to funguje?

J07904

24 měsíců

Skladem

549 Kč s DPH

ks
Jsem Lucie a poradím Vám
Každý den od 8:00 do 22:00

Podpořte tvoření a vznik fantastických bájných zvířat! Kreativní sada – Janod - Mozaika a kamínky – Fantastická zvířata je vhodná pro děti od 7 do 12 let. Mozaiková technika seznámí děti s vyráběním pomocí třpytivých kamínků a mozaikových kousků.

Výroba je jednoduchá a efekt obrovský.

Pomocí samolepících mozaikových pěnových kousků budete zdobit připravené obrázkové předlohy, které jsou vyrobené z pevného, kvalitního kartonu. Dozdobit pak můžete ještě třpytivými kamínky nebo dle vlastní fantazie. Dvanáct základních barev, a ještě třpytivé kamínky poskytují širokou paletu pro tvoření.

Vzniknou tak nádherná díla, která mohou dozdobit jednorožcem, lvem nebo bájnými ptáky či draky dětský pokoj nebo se stát krásným dárkem pro někoho, koho máte rádi.

Výborný dárek i pro paní učitelku, co říkáte?

Dítě si tak rozvíjí umělecký cit, jemnou motoriku a trpělivost. A také cit pro celek, protože obrázek může být laděn jakkoliv si budete přát, barevný výběr je veliký.

Co obsahuje:

 • 8 pevných kartonových předloh k dotvoření s bájnými mýtickými tvory
 • 3700 pěnových mozaikových dílků (včetně třpytivých) ve 12 barvách
 • 1 sada kamínků
 • háčky na pověšení
 • návod k použití

Nádherná kreativní hračka z dílny francouzských designérů firmy Janod (jejíž historie sahá až do roku 1970) je podpořena nejen kvalitními materiály, nadčasovostí, ale také koresponduje s učením ve stylu Montessori. Materiály pochází z odpovědné lesní produkce. I tyto hračky jsou odolné a vydrží po generace.

V roce 2017 se firma Janod stala vítězem BABY FOREST faun Consumer´s Voice na veletrhu Kind & Jugend v Kolíně nad Rýnem.

Rozměry produktu: 21 x 25 cm.

Klady a zápory

vyzkoušené. Co doporučíme, za tím si stojíme. Dbáme na vysokou kvalitu hraček, zdravotní nezávadnost a chceme, aby hračky vydržely snad i celé generace. A to se daří.

 • kvalitní pevný karton
 • krásný vkusný obrázek, jehož výroba bude bavit velké i malé
 • samotná sada i hotový obrázek – vhodné i jako dárek
 • široký věkový rozsah od 7 do 12 let

Co hračka rozvíjí

Hračka Kreativní sada - Janod - Mozaika a kamínky - Fantastická zvířata zábavnou formou rozvíjí jemnou motoriku, cit pro detail a soustředění. Čas, který s dětmi nad hrami strávíte, se pozitivně odrazí v rozvoji jejich osobnosti. A ještě utužíte rodinné vztahy! A vytvoříte krásná díla.

 • jemnou motoriku
 • soustředění
 • trpělivost
 • hmat
 • umělecký cit
Materiál
Ostatní
Dle věku
Od 6 let, Od 9 let
Typ hračky
Tvoříme
Vhodné pro
Kluka, Holku
Co hračka rozvíjí
kreativita, jemná motorika
Kontaktujte nás!

Dobře poradím

Každý den v týdnu od 8:00 do 22:00 h.

Rychle doručím

Společné hraní do druhého dne od objednávky

Točím videa

Zábava s hračkami v akci v přímém přenosu

Mám vlastní fotky

Rozbalené hračky zachycené u nás doma

Zobrazit všechny hračky s videem