hrát si a být spolu
Krásná fosforeskující dekorce do dětského pokoje. Po zhasnutí pěkně svítí a vykouzlí příjemnou atmosféru při usínání. Více >>
Můžete zakoupit jako dárek s přáním od Chytré opičky
Snadná výměna zboží do 14 dnů od převzetí
Doprava zdarma od 4 000 Kč

Pokud si přejete balíček doručit bezkontaktně, prosím napište to do poznámky k objednávce. Kurýr Vám bude dopředu volat a nechá balíček za dveřmi. (Možné pouze při platbě předem)

Ke každé objednávce dostanete samolepky na výrobu pokojíčku pro zvířátka z krabice.

Objednávky zasíláme i na Slovensko

+ 4 věrnostní body

Jak to funguje?

DD04590

24 měsíců

Dočasně vyprodáno

249 Kč s DPH

Jsem Lucie a poradím Vám
PO - NE 8:00 - 22:00

Noční nebe plné kouzel do dětského pokoje. Fosforeskující samolepky na zeď – Djeco - Kouzelné nebe po zhasnutí pěkně svítí a vykouzlí příjemnou atmosféru při usínání. Krásná dekorace pro milovníky světa fantazie a pohádek obsahuje 62 světélkujících obrázků.

Vše je v pěkné dárkové krabičce. Samolepky krásně drží na zdi. Zobrazují ptáčky, draky, létající hvězdy, mráčky a hvězdičky.

Po nasvícení září do tmy a motivují děti k samostatnému usínání v pokojíčku.

Sada obsahuje:

  • 62 samolepek (rozměr 6,5 x 11,5 cm)

Fosforeskující samolepky na zeď – Djeco – Kouzelné nebe vykouzlí příjemnou a útulnou atmosféru v každém dětském pokoji a učiní z usínání zážitek, na který se budou děti těšit.

Rozměry balení: 13 x 13 x 2 cm

Klady a zápory

Hračky od Chytré opičky jsou vybírány do sortimentu velmi pečlivě a bývají i osobně vyzkoušené. Co doporučíme, za tím si stojíme. Dbáme na vysokou kvalitu hraček, zdravotní nezávadnost a chceme, aby hračky vydržely snad i celé generace a spotřební výrobky s vámi byly co nejdéle.

  • hezký dárek, zútulní pokoj

Co hračka rozvíjí

Hračka Fosforeskující samolepky na zeď – Djeco – Kouzelné nebe rozvíjí vlastní tvoření příběhů. Zpříjemňují čas přes spinkáním. To bude energie na zítra! Čas, který s dětmi nad kreativními, didaktickými hračkami strávíme, se nám vrátí v jejich šťastném rozvoji.

  • samostatné usínání
  • fantazii

 

 

 

Kontaktujte nás!

Dobře poradím

Každý den v týdnu od 8:00 do 22:00 h.

Rychle doručím

Společné hraní do druhého dne od objednávky

Točím videa

Zábava s hračkami v akci v přímém přenosu

Mám vlastní fotky

Rozbalené hračky zachycené u nás doma

Zobrazit všechny hračky s videem
Pro souhlas s použitím analytických, personalizovaných a reklamních cookies klikněte na tlačítko "Souhlasím" Další informace

SouhlasímNastavení